A fekete ruhás nő

The Woman in Black

2016.06.19 Timcsi

Történetében picit kevés, de élvezhető és látványos horror. A komorsága és kosztümök igen hangulatossá teszik.

2019.05.06 petraszab

Történetben picit többet vártam a filmtől, nem lett valami félelmetes. A karakterek is elég egyszerűek.

2018.03.03 kevelin

Nem nagyon tudok megnézni a szellemes rémisztgetős filmeket mert nem tudok tőlük aludni, de ez a film valahogy nem ezt hozta ki belőlem. Nézhető, a a kategóriájában bár nem egy kimagasló alkotás

2015.04.20 Zsceeeka

Másodszorra is ijedős volt, a képi világ néhol egészen minimalista (ködbe vész a táj), az alakítások nem kiemelkedők, de jó kis horror lett (hisz másodszor is megnézős volt).

2017.09.25 SzFa Nézhetetlen

Számomra borzasztóan unalmas, rossz film. A jelenetek folyton ismétlik egymást, a történet unalmas és 'Harry Potter' sem volt a legjobb választás a főszerepre.

2020.10.09 belavagyok

A képernyőhöz szegez és lebilincsel a történere. Radcliffenenek csak ilyen szerepek kellene vállalni. Remek filmn

2016.09.30 hell.l

Ez egy elgondolkodtató történettel induló film lett volna, de nem lett az, sajnos visszafordult az újabban nagy népszerűségnek induló ijjeszgetős tömeghorrorok irányába.:(

2016.04.24 HanGa

Nem egy ijeszthetős film, nem tocsog a vértől, de nagyon látványos és kellemes a hangulata. A komorság és sötétség ami végig vonul a filmben nagyon különlegessé és misztikussá teszi.

2016.08.19 Timike

Nekem bejött a film. A története nem annyira erős, eléggé kiszámítható, de a hangulat és a látvány egészen kiváló.

2015.09.29 Loborg

Nagyon tetszett a film által teremtett atmoszféra és a képi megjelenítés . A színészek nem éppen nyújtottak maradandót, ettől függetlenül élvezhető horrorfilm.

2017.05.29 vivikejencikelara

Nagyon nehezen indul el az egész film, de mikor végre megérkezik, van hatása. Érdek feszítő , tetszetős film lett. Izgalmas olykor ijesztő és hatásos. Tetszett!

2017.08.14 czigler.nora

Szerintem izgalmas, és kellően sötét és egyedi atmoszférájú ez a film. A hangok is hatásosak. Radcliffe szerintem nem túl jó színész, néha idegesített. A sztori jó és hátborzongató

2018.11.09 iq.csabi

Semmi maradandót nem ad. Egy kis rémisztgetés, de a szori számomra lapos volt.

2020.11.02 Róbert Molnár

Nagyon szeretem ezt a viktoriánus köntösben játszódó rémtörténetet. Olvastam a könyvet is, az picit jobb, de a filmre sem lehet panasz. Idegborzolóbb, mint vártam. Elsőre furcsa volt Daniel Radcliffe-et nem Harry Potterként látni, viszont nekem kelle... Több