A fekete ruhás nő

The Woman in Black

2015.02.01 miska1967

Elég érdekes a film hangulata. Olyan retro horror feeling, igazán csak akkor ijedtem meg, amikor a karosszékben megláttam a szellemet. De egyébként a tükrös jelenetnél nevettem.

2015.06.23 Newyqrk

Ijesztő félelmetes, rémisztő. horror fanok go. Az egy fontos szerep nem rossz amit hoz "Harry" de nem is remek. Van és ott van és fél és.... ennyi? A végén van egy kis tényleg úgymond szerepe deee sajnos ennyi. :/

2018.02.03 silverkesh

Egyszer jó volt, Danielnek még fejlődnie kell a Harry Potterhez képest más világ ez. :)

2016.01.24 viraggg

Szerintem ez egy közepes horror mozi. A hangulata maga sötét és tapadós, klisékkel teli, ettől függetlenül van benne pár jó rész, egyszer simán meglehet nézni, a vége pedig nekem kifejezetten tetszett.

2018.08.16 Dóra7.6

Több évvel ezelőtt láttam, de a mai napig emlékszem a hangulatára. Ez árulkodó :) Ajánlani tudom.

2018.05.24 lengerildiko98

Tetszett. Elmegy. Habár néha kicsit uncsi is volt, de a végére érdekes lett.

2015.01.23 David

Kifejezetten jó ez a film, Daniel pedig hozza a kötelező szintet.

2015.02.11 nandiwrc

Nekem tetszett, kellően féltem itt-ott. Kicsit nehezen vonatkoztattam el Pottertől, mikor veszi elő a pálcát a sötétben és motyog el egy "lumos"-t Izgalmas film, ajánlom!

2015.01.26 ferdi95

egy jó kis horror film az egyik kedvencem habár a sztori nem igazán jó, de én szeretem és szeretni is fogom néhány rész meg tényleg el lett találva!

2015.01.31 sinkotiborne

Ez megint egy olyan film, amit végig kell nézni. Az első 40-45 perc elég eseménytelen, de aztán jönnek az ijesztgetések, amik szerintem elég jól sikerültek. Elég izgalmassá vált a végére, a befejezés pedig egyszerre volt megrázó és szép. Várom már a folytatását!

2015.02.04 Drein

A frászt hozta rám! Ijesztő és félelmetes volt. A történet jó volt és a színészek is jól játszottak. A vége meglepett, de tetszett.

2015.01.31 retine43

Ez egy nagyon jó kis film bár tényleg nem egy túl eredeti ötlet alapján. A képi világ a helyszín mind rendben vannak.

2015.02.02 riita19

Érdekes film volt. Tetszett ez a komor hangulat, néhány jelenet nagyon ijesztő és szorongató volt. A színészi alakítás szerintem jó volt, a történet is rendben volt szerintem. A vége pedig megható és meglepő is volt egyben. Nekem összességében tetszett.

2015.01.28 Sritech

Nagyon elvont film, igazán tetszett! Nem sorolnám az ijesztőfilmek közé, inkább elgondolkodtató.