A függetlenség napja

Independence Day

2016.04.28 Bogi

Ez a kedvenc filmem. Mindig eszembe jut, hogy hányszor néztük családdal vagy apukámmal közösen a nappaliban egy tonna rágcsával körberakva magunkat. :D Igazi klasszikus. Azóta is sok film ebből az alapanyagból koppint. Most készülnek kiadni a Függetlenség napja 2. részét. Egyszerre félek és várom. Remélem nem rontsák el.

2015.10.29 Sodanth

Alapfilm

Igazi melldöngetős amcsi mozi, de legjobb. Roland Emmerich érdekes rendező, a homoszexualitását nyíltan vállaló német direktor többször is foglalkozott filmjeiben a világvégével és a földönkívüliekkel. A Csillagkapu talán tőle a legjobb, akárcsak a H... Teljes kritika

2016.06.23 postaslaszlo8

Az egyik legjobb földönkívüli inváziós katasztrófafilm, nagyon tetszik a megvalósítása. A színészek egytől egyig hihetőek és ismertek. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta, mert az idő múltával a minőség nem múlik.

2016.06.24 portal91

Elég jó kis katasztrófafilm lett, tele humorral! Nagyon szeretem kb. 1 hónapja láttam utoljára, de ugyanolyan jó volt, mint elsőre. A színészek nagyon jók főleg Smith és Goldblum!

2016.07.29 Homer

Izgalmas amerikai akciófilm. Nagyon híres lett már mára. A második része is egész jó lett. Szórakoztató, de nem ér fel az első résszel nyilvánvalóan. Szeretem minden szereplőjét és végigizgulható az egész film, annyi fordulat és sejthetetlen történés van benne.

2016.07.20 K.bogi

A világ legjobb eredeti és klasszikus amerikai akciófilmje. Nem feltétlenül a történetben van csak a varázsa hanem a szereplőgárdában. Nagyon jól lett összeválogatva. Ritka kincs az ilyen rendező. Látszik hogy mindent tőkéletesre akart és ez többé ke... Több

2015.10.29 krysn95

Minden nyáron meg kell nézni és szó szerint idézni. Emerich talán legjobbja, fergeteg castinggal. Tökéletes arányok, könnyed de nem teljesen komolytalan koncepció és Will Smith Goldblum.. Érdemes pótolni ha eddig kihagytad..

2016.06.15 Panna

Hihetetlen, hogy a film már 20 éves... Imádom az UFO-s filmeket. Korszakalkotó és nagyon látványos mozi, kíváncsi vagyok a második részre.

2015.05.13 Szeky

Ez egy ikonikus film. Aki nem látta még, annak mindenképpen látnia kell. Nekem nagyon tetszett, talán azóta se láttam hasonlót ebben a kategóriában. Vicces, pörgős, viszont sablonos dolgokkal is tele van. Emiatt persze nem veszít az értékéből. Többször nézős!

2016.07.27 Karolyka

Nagyon híres film lett mára. Már igazi kultuszfilmnek mondható. Nem csoda hogy úgy döntöttek mostanság, hogy folytatják. Aminek én eléggé örülök, bár egyben félek is hogy lerombolják ennek a csodás első filmnek a hangulatát, stílusát.

2015.11.24 S.Marika

Emmeruch szerintem legjobb filmje,szinte kötelező megnézni. Izgalmas sci-fi lebilincselő akciókkal. Will nagyon jól játszotta a rászabott vagány pilóta karaktert. Remek vizuális élményt nyújt a film.

2015.10.14 Siriusalias

Én szórakoztatónak tartom a filmet, a téma sem rossz csak túlságosan amerikai bőrbe van bújtatva ez pedig eléggé megfeküdte az én gyomromat, inkább már-már egy patriotista film ez mint űrlényekről szóló, de azért érdemes megnézni.

2016.01.17 domi1229

Nagyszerű film, fantasztikus színészekkel. Igazán remek SCI-FI, még ha talán csak Will Smith tette azzá amilyen. Rengeteg poén van benne. Talán a látvány és a technika nem olyan látványos a filmben, de ettől a hibától ellehet tekinteni, már csak azért is mivel 1996-os a film.

2015.03.18 kaibence

Szerintem hatalmas film, will smith és jeff goldblum nagyon jók együtt. Tuti láttam vagy 20-szor. Nem az a tipikus sci-fi és pont ezért jó.