A függetlenség napja

Independence Day

2023.08.26 Ergit

A látvány, a szereplők játéka, illetve a karakterek érdemlik meg az 5 csillagot.

2018.01.26 Shelby07

Mindig is foglalkoztatta az embereket az idegen lények létezése. Azt hiszem a régebbi időben valahogy sokkal jobban megfogták ezt a történetet mint a mostani filmekben. Pont ezért is nagyon jó ez a film. Izgalmas történetet mutatnak be nekünk, és nag... Több

2017.12.13 Yosihiro

A 90-es évekbeli klasszikus Will Smith főszereplésével jó humorával akció dúsan fűszerezve. Mindenkinek ajánlom igazi jó film

Nem rossz kis film,Goldlum,és Will Smith is nagyot játszanak benne,időtálló sci-fi.Jó a történet,akciódús,és megvan benne a humor is.A vége pedig nagy-nagy happy end !

2016.06.22 Thibo84

Talán a leglátványosabb, jól kidolgozott - mind a történet, mind az effektek -, földi inváziós film.

2017.07.18 Deku

Egy igazán időtálló sci-fi film ez mely mai napig az egyik legjobb között van számon tartva. Jeff Goldblum nagyon szuperül játszotta szerepét, a következő része szintúgy állati lett.

2019.04.29 dailyfilmsan

A Függetlenség napja az egyik kedvenc filmem, bármennyiszer meg tudom nézni, és lassan kívülről tudom a szövegét, mégis vannak necces részei, ami miatt nem érdemli meg az 5 csillagot. Ilyen például a helyenként elég gyenge effektek. Nem a makettrombo... Több

2019.04.20 Ms. Akárki

Nagyon klassz világmegmentős, idegenmegszállós film. Goldblum és Will Smith miatt is tökéletes kis hétvégi kikapcsolódás. Nagyon izgalmas, és ahhoz képest, milyen régi a látvány, a kesztyűt simán felveszi némelyik mostani sci-fivel.

2018.08.02 HE7EDIK

Legjobb Ufo-s film a mai napig. Annó, mikor szétrobbantották az Empire State Bildinget nem hittem a szememnek, utána pedig Emmerich-ék darabjaira szedik a városokat, olyan látványvilággal, amin nem fog az idő vasfoga, ahogy ezen a filmen se.

2018.08.21 erahurka

Jó kis űrlényes akció-sci-fi ahol inkább az akción és a romboláson van a hangsúly. Mai szemmel itt-ott már talán kilóg a lóláb, de technikailag ennek ellenére is azt mondom hogy jól összerakták. Inkább látszódjon néhol hogy valami nem igazi, de igazi... Több

2018.07.18 Norbert93

Tipikus Amerika megmenti a világot sci-fi, kissé sablonos karakterekkel, de mégis tökéletesen működik. Will Smith és Goldblum igazán nagyot alakítottak egy sci-fi-akciófilmhez mérten. Gyerekkorom egyik meghatározó filmje.

2016.10.23 Szivárvány1

Zseniális film. Kedvenc űrlény inváziós filmem. Jeff Goldblum persze kiemelkedőt alakít benne mint mindig. A második része is nagyon tetszett idén nyáron, de az egy még mindig a favorit. Nagyon tetszett, hogy a régi veteránokat is benntartották a filmben.

2018.12.06 harnas1207

Lehet, hogy komolytalan és kissé giccses, de akkor is élvezhető. Évekig nem láttam ennél jobb idegen támadásos filmet. a folytatása sajnos nem sikerült jól, teljesen felesleges volt.

2017.11.01 Bazzzsi

Jó kis, globális UFO-s film. Mindenre kiterjedő alkotás, elég rendeben van a szereposztása is. A története izgalmas volt és komolyan is tudta venni az ember.