A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2015.05.28 Melibaba

Egyszeruen hihetetlen jol kidolgozott filmrol beszelunk. Nem copyntason alapszik a tortenet. Jo szineszek, jo efektek ovezik a filmet. Csak ajanlani tudom az efajta stilus kedveloinek.

2015.03.20 zsuzsa

A Gyűrűk ura összes része közül ez volt az ami a legeslegjobban tetszett mert ez volt a leg akció dúsabb. A filmet feldobta a Tünde és törpe versengése.

2015.03.08 zsfarkas

Féltem tőle, de pozitív csalódás volt. Igazi pörgős fantasy, magával ragadó a sztori, minden ízében fantasztikus alkotás.

2016.02.10 Svastitsd

Itt már két vagy több szálon fut a cselekmény, és jól játszik azzal a rendező, hogy mindig a legizgalmasabb jeleneteknél vált át egy másik szálra. Nagyon jó film.

2015.12.12 vinetty93

Ha van olyan film, amire azt tudom mondani, hogy nagyon nem tetszett akkor itt van egy. Leginkább a történet volt az, ami nagyon nem tetszett a többi még talán rendben is lett volna ez azonban elrontotta a szórakozásom.

2015.04.20 Mozi22

Az orkok és az entek csatája lehengerlő, Gandalf visszatérése kellemes, a látvány világ továbbra is csodás.

2016.02.09 Dniel

Sajnos a könyvet még nem olvastam de ha csak fele annyira jó mint a film akkor feltétlenül el kell olvasnom! A filmnek fantasztikus látványvilága van és szuper pörgős film.

2015.11.30 laura2694

a könyvet nem olvastam, viszont úgy érzem a film egy rendkívül precíz alkotás, Továbbra is tökéletes a szereplőválogatás, a filmzene, a létrehozott filmes világ, a szinkron, egyszerűen minden. Az elszórt humormorzsáknak külön örülök

2015.01.22 Kiccsi7

Az első után nagyon tetszett! A 3 szövetséges viszi a pálmát természetesen, sokat kacagtunk, imádjuk!

2016.08.02 nemeth2

Szuper! A két torony a legjobb szerintem a 3 közül, habár ha most állnék neki megnézni A trilógiát akkor csakis a bővített nézném! Sok megválaszolatlan kérdésre ad választ annak aki nem olvasta a könyvet. A világ még mindig gyönyörű és elképesztő.

2017.10.13 Bogii

A kedvencem a trilógiából. Nagyon-nagyon látványos és izgalmas, és a humorról sem szabad megfeledkezni. Legolas és Gimli civódása valami fergeteges. Mindenkinek kötelező lenne megnézni.

2016.06.12 klaudia4469

- Nem jó ez. Igazából nem is kéne itt lennünk, de itt vagyunk.Olyan ez mint a nagy regényben Frodó úr, amikre mindenki emlékszik, mind tele voltak sötétséggel és veszéllyel, és néha még a végüket se akartuk tudni, mert boldogan semmiképp sem végződhe... Több

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Vad, erőszakos, hosszú. Én imádom a Gyűrűk urát, ezért nehéz elfogódás nélkül ítéletet mondani, mindenesetre Tolkien a fantasy talán legfontosabb mérföldköve. Jackson a lehetőségei szerint megadta a tiszteletet a könyvnek és viszonylag pontosan követ... Több

2015.03.01 orlandooo

Imáááádom:) Egyszerűen nem tudom megunni..:D Akárhányszor megtudnám nézni.:D Peter Jackson elképszető trilógiát hozott össze, nagyon jól húzta meg a könyvet, és a színészek is pazarul alakítottak.