A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2016.04.11 BallEr

Ez a film fantasztikus lett, tökéletesen kikapcsolja az embert és könnyedén szórakoztat. Ez az, amire azt mondom, hogy érdemes megnézni és rászánni azt a kevés időt. Nekem meggyőző volt.

2016.02.06 tamas84

A két torony című filmet csak egy szóval lehet leírni: csodálatos. Egyszerűen lélegzetelállító. Főleg a főszereplők - Aragorn, Legolas, Gimli - hármasa az, ami a leghitelesebb volt. Ők hárman együtt futottak, nevettek, sírtak és harcoltak. Soha nem hittem volna, hogy egy film lehet ennyire megérintő és egyben epikus.

2016.04.25 ukla

A filmtörténelem legnagyobb alkotása ez a trilógia.Nem tudok ettől szebb filmet.A látvány amivel a rendező dolgozott és persze forradalmasítitta a technikát szemet gyönyörködtető. A filmnek maga a képi megjelenítése egyszerüen csodálatos.Szinte a szi... Több

2015.06.30 BuBu

Ez a film tökéletes. Izgalmas, szórakoztató, nagyon jó rendezéssel és hihetetlen látványvilággal fűszerezve. A karakterek nagyon jók és a színészek kiváló alakítást nyújtanak.

2016.04.04 Gergely Varju

A könyv kötelező alapmű, a film vállalható feldolgozás. A látványvilág és a színészi játék jó, de pont az nem jön vissza amitől a könyv és a hozzá kapcsolódó többi írás érdekes: Hogy itt bizony Tolkien professzor úr világot teremtett.

2015.06.08 veszi.peter

A Gyűrűk ura ott van a legjobb filmek/trilógiák között. Nem véletlenül. Lehet látni, hogy nem elég az, hogy elkészítünk egy szép világot, hiszen pl. a Hobbit meg se közelítette ezt. Zseniálisan jó mind a 3 rész.

2016.08.16 Macskínó

Az első rész "vontatottsága" után megkapjuk az első nagy csatajelenetet amiről (a harmadik részig) azt gondolhatjuk hogy a filmtörténet egyik legjobbra sikerült 20 perce volt. Ajánlott mindenkinek aki kedveli a fantasy világot és szeretne egy ténylegesen egész estés kikapcsolódást!

2015.06.01 *tünde

Az orkok és az entek csatája lehengerlő, Gandalf visszatérése kellemes, a látvány világ továbbra is csodás. Nagyon szeretem :)

2017.05.04 jozsagabri

A Gyűrűk ura sorozat egyik legjobb részének tartom mert látványos, dramaturgiailag is kiváló, tetszettek a karakterek, a képi jelenetek és a megnyilvánulások.

2016.07.30 Kardos

A két torony már sokkal jobban sikerült mint a Gyűrű szövetsége. Itt már végre tökéletesen elkapták a könyvek érzelmi és történeti vonalát. Izgalmas volt látni ismét ahogy megelevenednek a kedvenc karaktereim. Az erős női karakterek pedig zseniálisak.

2015.06.29 Mócii

Lehengerlő ez a film! Kalandos, izgalmas, a látványvilága egyszerűen fantasztikus, gyönyörűen kidolgozott. A karakterek is kiválóak és a színészek pedig remek alakítást nyújtanak!

2015.06.11 AESB

Imádom! A történet nagyon jó és kalandos! A látvány világa fantasztikus, a karakterek nagyon jól kidolgozottak. A színészgárda is kiváló. Minden tökéletes ebben a filmben, nem lehet rosszat írni!

2015.12.30 Niki19

Nekem nagyon nem tetszett, mondjuk én a karaktereket se nagyon kedvelem benne. Szerintem unalmas lett a film. A főszereplő meg egyszerűen borzalmas benne.

2015.12.29 sepsiklaudia

imádom, egyik kedvenc, nagyon jó effektusokkal, képekkel és beállításokkal