A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2015.10.01 AE1205SB

Nagyon szeretem minden részét! Izgalmas, kalandos, a látványvilága pedig fantasztikus. A karakterek nagyon jók, a színészek pedig kiválóan alakítják őket! ÖTÖS!

2015.10.28 Sodanth

"Egy gyűrű kegyetlen..."

A Gyűrűk ura: A gyűrű szövetsége óriási siker volt. A széria szépen kaszált a mozi pénztáraknál és a stúdió Lucas példájára felismerte a merchandise lehetőségeit, csak úgy ontották a műanyag játékokat, pólókat, mütyüröket. Tolkien világa egyedül álló... Teljes kritika

2016.02.09 norbi0102

Imádom mind a három részt. Mindegyik fantasztikus: a karakterek kiválóak, a színészek jól játszanak, a látványvilág hibátlan, a történet izgalmas és kalandos!!

2016.06.13 adamkatka

Az összes közül talán ez a rész tetszett a legjobban, mert a történet nagyon jól felépített , a karakterek jól összehangoltak, az izgalom a tetőfokára hág. Nagyon egyedi és látványos a befejezés, érdekesek a párbeszédek.

2015.06.30 padfoot8925

Nagyon jó , izgalmas és fordulatos film, egy igazi modern klasszikus. Szeretem az összes részét, szép film nagyon! Látványvilág továbbra is eszméletlenül szép. bátran ajánlom mindenkinek. Imádtam!

2016.11.05 Tibor1114

Szerintem remekmű. Aki ezt a műfajt kedveli annak kötelező mozi. Nekem nagyon teszik jó kivetelés és nagyon jó karakterek. Remek jelenetek nem langyos film.

2015.04.30 superxaba

Az ilyen témák a leghálásabb filmtémák, látványosak is, izgalmasak is, érdekes történetet is lehet kialakítani köréjük. A második rész legalább annyira jól sikerült mint az első.

2015.07.13 prongs2001

Sokszor fogom megnézni! Nagyon rég láttam ennyire jó filmet és biztos, hogy még egy párszor újra fogom nézni. Zenében és karakterekben nagyon erős film. Bátran ajánlom!

2015.06.29 Prücsök

Izgalmas, szórakoztató alkotás! Kiváló forgatókönyv, rendezés és nagyszerű látványvilág! Szerethető, többször nézhető film, ami újra és újra leköti a néző figyelmét! Nem lehet kihagyni!

2015.04.24 adibandii

Lány létemre imádom ezt a filmet.Nem tudom elmagyarázni,hogy miért,de így van.A film látványossága,a szereplők megfogtak.Holnap is lesz a film+ on,és ki nem hagynám.Szerintem senki ne haljon meg azelőtt hogy ezt megnézte volna.

2015.02.25 kovi23

A Gyűrűk ura összes része közül ez volt a leg akció dúsabb. A filmet kicsit feldobta a Tünde és törpe versengése.

2015.06.11 fancsi094

Egyike a nagyon eltalált adaptációknak. Talán a legjobb rész a trilógiában, a történet még minidig izgalmas a szereplőgárda hatalmasat alakít, Aragorn , Gimli és Legolas a kedvenc trió, és a zene is nagyon el lett találva.

2016.10.02 Lost Silver Book

A filmtől elájultam amikor megnéztem, de miután elolvastam a könyvet, utána alig bírtam ránézni a filmre. Azonban mégis 5 csillagot adok, mert szerintem egy film sem képes tökéletes képet adnia Középfölde világáról, hangulatáról, de ez a film legaláb... Több

2016.06.26 portal91

A harc és a látvány magávalragadó, nagyon jó fantasy, sokszor odaveri az első részt, de sajnos mégis azt mondanám, hogy vontatott a sztori vezetése, nem túl feszengő, van jobb is a műfajban.