A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2024.02.08 SzimikeésBéci

Nagyon élethűre sikeredett a film. Egyszerűen nem lehet betelni tőle. Annyira jól ki van találva a történet, hogy többször is lazán leül az ember megnézni, illetve a szereposztás is olyan, mintha a színészekre szabták volna.

2021.08.06 Laca//Ho/rr/oR//

Hű maradt Tolkien hagyatékához, és ott lehettünk a Helm-szurdoki csatában

A trilógia második része és egyben talán a legjobb? Tehetnénk fel a kérdést, de ahány ember, annyi vélemény. Nekem ideálisan a kedvencem, lehet, a túlfűtött izgalmak benne, vagy éppen a Helm-szurdoki csata végett, nem tudom. Egy biztos, az egészen le... Teljes kritika

Könnyed, laza, gyönyörűen kivitelezett történet, és odaszegezi az embert a képernyőhöz!Nem ad mélyreható nagy bölcsességeket, de amiért odaülsz elé, azzal kárpótol. Kikapcsolódás egy remek filmen. Ennyi, és nem több!

2017.04.10 indingo

Nagyon bele tudja magát élni az ember a történtekbe. Remek a története, mint mindig. A jelmezek lélegzetelállítóak és a szereplők is kiteszik a lelküket.

2017.07.08 Deku

Talán a hosszúsága vagy talán az, hogy ennyire élethű lett, nem tudom de teljességgel ott érzi magát az ember. Egyre komolyabb már ez a rész is ha lehet ezt még fokozni. Szerintem nagyon tuti.

2018.02.28 Diesel

Hűen az első részhez itt is egy jól felépített izgalmas kis történetet kapunk. A történet fő szállja ketté válik, de így is teljesen követhető és végig izgalmas. Nekem a legjobban a Helm szurdok várának ostroma, csata jelenete tetszett. Az ostrom ala... Több

2017.07.28 Orosz István

Legalább annyira tetszett mint az első rész, azok a részletes csata jelenetek, a látvány , a cselekmény mind fantasztikus. Örülök, hogy Tolkien regénye méltóképp lett megfilmesítve.

2017.03.06 GedyPapa

A három rész közül ez az, ami a legkevésbé kapott el. Ez nem azt jelenti, hogy a film nem jó, egyszerűen a többi kettő tette olyan magasra a lecet, hogy hajszál híján nem tudta megugrani azt. Pedig itt is megvoltak a fantasy elemek, amelyek olyan jóvá teszik a sorozatot, de mégis nekem valami plusz hiányzott.

2019.09.30 Ms. Akárki

Imádom mindegyik részét. Fantáziadús mese felnőttek számára ami akárhányszor is nézem újra mindig lenyűgöz a látványával, történetvezetésével és hogy milyen aprólékosan van felépítve a világa. Legolas mindig is a kedvencem marad de Aragorn is remek karakter. Tökéletes pozitív hős.

2018.04.06 Szilonka

Úgy tudom ez az egy rész kapott Oscart, pedig nem a legjobb, bár így is külön kategória a film. Végig izgalmas történet, amelyben sok minden történik, mindez egy szuper látvánnyal.

2018.12.10 MP170506

Nagyszerű alkotás, kiváló színészekkel, kiváló látványvilággal. Nagyon jó a történet, hiába hosszú a film, magával tudja ragadni teljesen a nézőt. Remélem készülnek még hasonló filmek!

2018.07.18 Norbert93

Monumentalitása és zsenialitása nem tört meg a szintén ötcsillagos első rész mellett sem. A szurdok ostroma számomra a mai napig a 2. legjobb ostromjelenet amit filmre vittek. (Az első a 3. részben megjelenített Minas Tirith ostroma)

2018.12.13 harnas1207

Éles váltás volt az első részhez képest. A csata jelenetek miatt még több teret kapott a számítógépes grafika, ami rontotta az epizód hangulatát. Mindemellett rosszat nem lehet mondani a trilógia egyik részére se, mert egy klasszikus film.

2017.10.20 Bazzzsi

Tovább bonyolódik a történet. A látványban most is hozta az első részben megszokott magas színvonalat. Elég hosszúra sikeredett, de valahogy elrepül az idő, ahogy nézi az ember.