A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2018.12.27 VvV

Hihetetlenül látványos történet sok-sok mondanivalóval és remek karakterekkel.

2022.03.15 drg0602

Mit is mondjak. Talán helyenként jobb, mint az első rész. De önmagában is tökéletes, látványos, lenyűgöző alkotás. Minden szempontból elismerést érdemel a rendezés és látványvilág! Elképesztő jó színészi teljesítmények mellett, nagyon jó témája lenyű... Több

2016.01.17 beero88

Nagyon szuper módon visszaadták a könyv világát, legalábbis annyira amennyire lehetett. Fantasztikusan vannak ábrázolva a karakterek amiket a színészek a lehető legjobban játszanak el. Izgalmas és szórakoztató.

2017.07.29 Lonka

Erről a részre semmi rosszat mondani. Viszi tovább a sztorit a jól megismert szereplőkkel. Szereposztása remek, külön örülök, hogy anno nem a legfelkapottabb színészeket kérték fel a szerepekre.

2015.01.30 Dodi

Nagyon jó film, izgalommal, hihetetlen látványvilággal, nagyon jó rendezéssel és színészekkel!

2019.04.05 MidoD7

Volt benne fantázia és ezt remekül meg is valósították. A látvány egyedi, igazán jó hatást gyakorolt rám, és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam.

2019.05.21 petraszab

Imádtam Középföldét. Ebben a filmben a háborús jelenetek sem zavartak. Lendületes és izgalmas film volt, akárcsak az első.

2018.08.23 kevelin

a gyűrűk ura trilógia úgy jó ahogy van. az igazi faantikusoknak készült rendezői változat. az így sem rövid filmek majdnem kétszer olyan hosszúak. a történetről itt nem írnék egyszerűen fantasztikus amit kihoztak belőle.

2015.02.09 Milanman

A fantasy műfaj filmes csúcsteljesítményének második része az első rész alapjain utazik tovább, építve ezt a fantasztikus mágikus csodabirodalmat.

2016.02.28 TribeBubu

Ez szerintem a trilógia leggyengébb része. Persze nem rossz, de kissé szenzációhajhásznak tűnik. Annyira nem tetszik a rendezés, mint az első résznél és Gimli erőltetett poénáradatának elég lett volna a 10%-a is. De ezektől eltekintve rendben van a f... Több

2017.04.18 bgnz367

Akárcsak az első rész ez sem okozott csalódást. Nagyon is méltó folytatást kapott a LotR. A zenei és látványvilággal semmi gond nincs sőt mesés, a karakterek ahogy az első részben itt is fenomenálisak.

2018.03.21 hackerjulcsi

Zseniális alakítások, kreatív és kifejező technika. Szerintem nagyszerű irodalmi adaptáció, bár van jobb része a sorozatnak is, mint A két torony. ettől függetlenül kifejezetten tetszett a rendezés és maga a történet adaptálása is.

2016.08.10 VFTS

A trilógiából szerintem egy hajszállal, de ez a leggyengébb rész. Ettől függetlenül jó.

2020.10.11 belavagyok

Ahol abbamaradt, ott folytatódik a második rész. A látványa gép elképesztőbb és a történet is a hosszú játékidő ellenére mindvégig izgalmas tudott maradni.