A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2018.07.30 czerik

Nagyon jó film, ahogy az egész filmsorozat is, izgalmas film, remek karakterek. Ám már a Hobbit ennyire nem tetszik, mivel szerintem addigra már kimerült ez az egész.

2021.06.13 Kósa Bence

Two Towers

A trilógia legjobb része. A film alatt egy percig se unatkozhat az ember. A Helm szurdoki csata pedig az egyik legmonumentálisabb összecsapás. Gimli még mindig nagyon vicces, Legolas pedig állandóan célba talál.

2016.05.07 hell.l

A trilógia második része. Továbbra is lenyűgöző a történet, a látványvilág. Végre feltűnik teljes valójában Gollam/Szméagol is, aki az egyik kedvenc karakterem.A Helm-szurdoki csatát nagyon jól sikerült megvalósítani. A párbeszédek maradandóak maradtak

2020.08.28 Kazydo

Ebben a részben már jobban felpörögnek az események, az orkok megformálása zseniális, de az elfek is nagyon bejöttek. Frodo kínlódása nekem mindig idegesítő, de tudom, hogy ez is kell a történethez. Nagyon lebilincselő a történet, nem lehet félbe hag... Több

2016.08.19 Timike

Talán a leggyengébb GYU film, bár ez is pazar. A történet is semmi különös, de végig izgalmas és látványos.

2017.07.27 czigler.nora

Szerintem ez a trilógia leggyengébb darabja. Így is egy jó film, de szerintem nincs olyan jó hangulata, mint az elsőnek , és nem annyira dinamikus, mint a harmadik.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Nem igazan szeretem a Fantasyt, de ez az egesz szeria annyira magaval ragadoan gyonyoru, h barmennyire is unalmas - sztem egy kicsit az-, mindenkinek kotelezove tennem. Teli estekre pl tokeletes, mert a meseszep kepi vilag miatt az ember pillanatok alatt bele tudja elni magat.

2015.10.30 Niki18

Nekem egyáltalán nem tetszett. Nem ajánlom. Kivéve azoknak akik vagy nagyon unatkozik, vahy esettleg egy jót akar aludni valamelyik filmen. Maga a szereplők jók benne, csak a történet nem tetszik

2016.02.13 Balint

Végre megjelenik Gollam nő a tét és mindenkinek áldozatokkal járt, hogy a szövetségnek fel kellett oszlania, az egyék legerősebb jelenet a Helm szurdoki ütközet amelynek létezik egy rajongói vágása is ;)

2016.05.20 wooderman

Ez a rész egyszerűen fenomenálisra sikeredett! A harc a gyűrűért, a gyűrűvel,..igazán mély értelmű,érdemes többször megnézni, hogy átérezhessük a mondanivalóját ennek a fantasztikusan elkészített trilogiának.Egyszerűen mestermű!!Nem lehet nem rajongani érte! :)

2016.05.21 Vadgazda

Az első rész viszonylag kevés csatajelenete után megkaptunk Helm szurdokot ami mind kivitelezésben mind pedig felépítésében teljesen jól összerakott és a harmadik rész Minas Tirith-i nagy csatájának megfelelő előszele. Csak ajánlani tudom, egymás után a hármat sorban!

2016.01.12 Mithrel

Ez a film igazi drágaszág! Nagyon érdekes megfigyelni ahogy ez a varázslatos és egyben komor, (a lehetőségeknek megfelelően) valósnak érezhető világ kitárul előttünk. Hangulatos és elgondolkodtató, az ember nagy eséllyel magára ismer valakiben vagy azonosul az egyik fél érdekeivel. Kötelező film a testvérkéivel együtt.

2015.10.27 fcbnandi

Imádom az ilyen kalandozós fantasy filmeket. A történetet nagyon eltalálták, csakúgy mint a szereplőket. A film zenéje is nagyon jó lett, a látványvilágról nem is beszélve.

2016.04.26 Bogi

A kedvenc részem a Gyűrűk ura trilógiából. Egy egész generáció nőtt fel ezeken a filmeke. Köztük én is ezen nőttem fel. :) Mindig is a kedvencem lesz. Emlékszem hogy a családdal egy közös együtt töltött délutánon - estén végignéztük mind a három rész... Több