A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2016.02.09 norbi0102

A filmtörténelem egyik legepikusabb vállalkozásának záró darabja csodálatos képi világgal, megható, epikus történettel, fantasztikus karakterekkel és egy szívfájdító, de egyben felemelő befejezéssel. Mindig öröm újra nézni, visszatérni Középföldére. ... Több

2015.06.30 padfoot8925

imádtam ez a filmet. Olyan zseniálisan elkészítették ezt a trilógiát. Pontos, precíz, teljesen élvezhető dramaturgia, hibamentes, ajánlom mindenkinek. Öt csillag.

2016.04.28 mrfaktor

A tökéletes film, nem hiába nyert temérdek Oscar díjat. Hatalmas, epikus vállalkozás, amiért le a kalappal a készítők előtt. Sokszor a hideg kirázott a jelenetek alatt, a film végi csata pedig minden idők egyik legjobb jelenetei közé tartozik számomra.

2015.04.30 superxaba

Tud jobbat mutatni a film mint az első és a második részben mutatott, a trilógia harmadik része méltó befejezése a trilógiának, ezzel lett kerek ez a történet.

2015.07.13 prongs2001

Egyik kedvenc filmem. Megindító, remek sztori. Mindenképpen érdemes megnézni! Aki szereti a mély érzelmekre erősen ható filmeket azoknak mindenféleképpen tudom eme remek alkotást ajánlani.

2015.04.24 adibandii

Szerintem remek befejezés egy remek filmnek.Látványos,érdekes,izgalmas,kalandokkal teli film.Egyszerűen lehetetlen nem élvezni(vagy aki nem élvezi,az nem ember).És valamiért imádom azt a szót hogy "drágaszág".Szoval kihagyhatatlan élmény.

2016.05.21 Gecko

Van aki szereti és van aki nem . De véleményem szerint ennyi rajongó szerte a világon nem hazudik. Aki szereti az izgalmas,kalandos fantazy filmeket az garantáltan nem fog csalódni .Sajna egyre kevesebb az ilyen jó film.5/5

2015.06.11 fancsi094

Ahogy az a másik két rész, ez is ütött! Hihetetlen világgal rendelkeznek ezek a filmek! Csodás film, egyszerűen minden tökéletes helyén van.

2016.10.02 Lost Silver Book

Mint film és történet, zseniális darab, ezét megérdemli az 5 csillagot, azonban a könyvvel nem hasonlítanám össze, mert akkor csak 2/10 csillagot kapna. A könyvnek a nyomába sem ér, de mint film és annak látványvilága megállja a helyét a legjobbak fi... Több

2015.06.30 drsolomon

Szép látványvilággal bír a film, izgalmas cselekménnyel, kaland kaland hátán. A karakterek megunhatatlanok, szívünkhöz nőttek, mindig mutatnak újat. Kihagyhatatlan film!

2016.07.29 Homer

Igazi nagy filmje volt ez a trilógia a korosztályomnak. Kár hogy nem élhetem ezt újra. Izgalmas és átütő stílusa és története van a filmnek. Sokkal jobb mint a könyvek voltak. Azok sokszor már már unalmasak a sok megakadt háttérelemzés miatt.

2016.04.11 BallEr

Elég gyengus kis eresztés lett. Habár akadtak jó pillanatai a filmnek, ami mondhatni félig meddig megmentette a teljes szörnyűségtől. Elérte az egyszer nézhető kategóriát nálam legalábbis.

2015.12.12 tamas84

Peter Jackson megcsinálta. Soha nem láttam még ehhez fogható trilógiát. A három filmet egy egészként kell nézni. A király visszatér ott folytatódik, ahol A két toronynak vége lett. Az előző kettőhöz hasonlóan ez a film is hosszú, de ez nem tűnik fel ... Több

2016.04.25 ukla

A nagy fináléja egy történetnek amit a világ várva várt.Itt már minden fajta szörny megtalálható.Az ember gonoszságait is megmutatják.A harc olyan hatalamas amit szerintem még semmilyen filmbe nem láttunk.Az a rengeteg sok szellem és Olifántok amit b... Több