A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2024.02.08 SzimikeésBéci

Zseniális alkotás. Egyszerűen megunhatatlan, akárhányszor is nézzük meg, mindig nagy örömmel, illetve csodálkozással követjük nyomon ezt a remekművet. A színészi játék is valami fenomenálisra sikeredett.

2021.08.10 Laca//Ho/rr/oR//

A nagy fantasy utolsó felvonása, avagy Peter Jackson utolsó gyöngyszemének befejezése

Egyértelműen beérett a záróakkordra a karakterek és Középfölde sorsa egyaránt. Peter Jackson több évnyi munkája is meghozta a gyümölcsét, és a teljes hódolata a regény iránt. Nem lehurrogva az első kettőt, hiszen minden résznek megvolt a maga okozata... Teljes kritika

2017.04.10 indingo

Még csak hasonló filmet se tudok említeni. Egyedien kidolgozott film, nem maradnak kérdőjelek az emberben utána. A csatajeleneteket picit rövidebbre vághatták volna, de kibírható.

2016.05.19 Yosihiro

A Gyűrűk ura sorozat egyik darabja a látvány és az izgalom garantált. Azt hiszem remekül sikerült és érdemes megnmézni. A szinészi alakításokm hol jobbak és hol kevésbé jók. Üdv Yosi

2016.06.26 Thibo84

Peter Jackson gyöngyszeme ez a trilógia.

Szuper kis fantasy film. Látványos, izgalmas, és egy perc unalmas képkocka sincs benne. P. Jackson kitett magáért, és a fanok méltán istenítik. Egész estés látványshow!

2017.07.08 Deku

Nagyon szépen kidolgozott hibátlan fantasy film. Igazából ami nagyon pozitív, hogy nem marad a nézőben kétely sem pedig kérdés. Szórakoztató és izgalmas minden jelenete.

2018.02.28 Diesel

Látványban még az előző két részt is felülmúlja pedig azok is nagyon jók. Minas Tirith, a fehér város lélegzet elállítóan néz ki. Az ostrom a csata jelenetek itt is nagyon jók, és szépen kidolgozottak. Elejétől a végéig izgalmas. Sajnos ez az utolsó ... Több

2017.07.28 Orosz István

Nagyon örülök, hogy mind a 3 rész egyenként kapott 3 óra játékidőt, és ezért részletes látványos, és könyvhöz hű a film. Szerintem beírta magát a történelem klasszikusai közé.

2017.03.06 GedyPapa

Zseniális, csodálatos, káprázatos, fantasztikus..Oldalakon keresztül folytathatnám még, de csak szuperlatívuszok jutnak eszembe, amikor a Király visszatértre gondolok. Tetőzik minden, amit az első két részben láthattunk. Az eposzi csata, a szívbemark... Több

2017.10.16 Szilonka

Méltó befejezése a történetnek. Kicsit vérzett a szíven, hogy kész vége ennyi volt. Izgalmas végkifejlet és remek hangulat. Örültem a Hobbit sorozat elindításnak.

2016.05.03 MP170506

Nagyon jó film! A látványvilága az egyszerűen fantasztikus. A történet izgalmas és kalandos, a karakterek nagyon jól meg vannak alkotva és a színészek tökéletesen formálják meg őket! Kiváló film!!

2019.06.23 Ms. Akárki

Klasszikus és igazán eredeti történet. Kedvenc fantasy filmem és könyvem egyaránt. Egyedi és tökéletes lezárása frodó és Samu útjának a gyűrűvel. Érdekes kikacsináyt nyújt a film a békeudőkről is.

2018.07.18 Norbert93

A fantasy filmtörténelem legkiemelkedőbb darabja. Dialógusai, helyszínei, szereposztása és látványvilága is a halhatatlan filmek közé emelte.