A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2020.08.28 Kazydo

Minden évében újra megnézem a 3 részt, annyira imádom. Az utolsó rész a nagy csatával hatalmasra sikerült, Peter Jackson mind a 3 órát kitölti izgalommal, nincs benne felesleges szócséplés, a király önmagára találása, a gonosz legyőzéséhez szükséges ... Több

2016.08.19 Timike

Remek befejezése az amúgy is pazar történetnek. A látvány fantasztikus.

2017.07.27 czigler.nora

Régen sosem kötött le, de most megkíséreltem végig nézni a trilógiát. Egyedi és sajátos hangulatú film, igencsak hosszan, és részletesen taglalva. A színészek és a zenék és jók, a cselekmény dinamikus.

2015.11.21 irongozu

Méltó befejezés. Csodálatos képi világ és egy nagyon jó történet ötvöződik. Ha most kellene megrendeznie Peter Jacksonnak, kiváncsi lennék, mit hozna ki belőle.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Remek és könyv hű a film, bőven megéri ez a rész is azt a három órát, amíg tart. A színészek továbbra is remekek, a zene csodalatos, a rendezés remek, a látványvilágról pedig sztem kár barmit is mondani... A nagybetűs FANTASY.

2021.11.22 Péter Fazekas

Nem tudom, de nekem nem annyira jött be a film, de nem olyan rossz.

2016.05.20 wooderman

Zseniális minden része, ugy ahogy van tökéletes. Azt hiszem nincs olyan ember, aki ne látta volna a Gyűrűk ura minden részét. Valaki vagy szereti az ilyen jellegű filmeket, vagy nem. De részemről egyszerűen megunhatatlan, és felejthetetlen élmény volt megnézni!!

2016.05.21 Vadgazda

A Gyűrűk Ura trilógia utolsó része lett a legnagyszerűbb. Nagy csatajelenetek, legszebb látvány világ és a már jól ismert szereplőbrigád. Szerencsére az egyik trilógia amit nem hogy rontottak volna fokozatosan hanem jobbá és végül nagyszerűvé tettek.

2015.10.27 fcbnandi

Talán a legjobb rész a triológiából. Ez a rész is, mint a másik kettő hihetetlenül látványos, hangulatos és nagyszerű a története. Sajnos nem moziban láttam, de amint ismét adni fogják (már ha fogják), mindenképpen megnézem ott is.

2015.07.26 one1970

A film szerintem nagyon jóra sikeredett, a leírásnak megfelelő. A szereposztással is minden renden van, szerintem nagyon színészek alakítják. A filmet csak ajánlani tudom, garantált az unalommentes időtöltés.

2016.08.12 tvmérnök

A kedvenc részem a trilógiából. Izgalmas, szórakoztató , humoros és a várva várt lezárás is egyben. Nem csoda , hogy ilyen közkedvelt lett a sajátos világa miatt és mert meg van benne minden ami egy jó fantazyban.

2015.10.01 AE1205SB

Nagyon szeretem minden részét! Izgalmas, kalandos, a látványvilága pedig fantasztikus. A karakterek nagyon jók, a színészek pedig kiválóan alakítják őket! ÖTÖS!

2017.05.30 szkodvig

Harmadik részhez képest a széria legjobbja. Számomra a legkedvesebb darab és a Top 5 filmjeim között szerepel. El sem tudom képzelni,hogy a Gyűrűk ura sorozatot bárki 'szarnak' nevezze. Az olyan egész egyszerűen nem ért a filmekhez.

2015.10.28 Sodanth

"Egy a sötétbe zár, bilincs az egyetlen."

Peter Jackson megalkotta a fantasy legjobbját a mozivásznon. Tökéletesen adaptálta Tolkien nagyszerű művét Fran Walsh és Philippa Boyens közreműködésével. A New Line Cinema majdnem annyit kaszált a szérián, mint anno George Lucas. Az első két film fa... Teljes kritika