A Hangya és a Darázs

Supernatural Movies
2018/07/17

Értékelés: 5.5/10
Két csettintés közt elmegy
Az első szuperhős film, amiben csak mellékszereplők játszanak, mégis egy valami miatt nincs hozzá hasonló a Marvel filmes univerzumában. Több

Artsomnia
2018/07/17

A Hangya és a Darázs összességében nagyon szórakoztató, könnyed és izgalmas, a Végtelen háború után pedig igazán szükségünk volt erre. Ha Marvel-rajongó vagy úgysem fogod kihagyni, ha pedig nem vagy az, nos akkor se hagyd ki! Több

MovieAddict
2018/07/19

Értékelés: 8.5/10
Összességében, ha élhetek ezzel a hasonlattal A Hangya és a Darázs nekem egy hangyányit jobban tetszett, mint az első rész. Izgalmasabb, látványosabb, viccesebb és meglepő módon érzelmesebb is lett. A filmzene is sokkal jobban sikerült, ami nagyszerűen illik az adott jelenetekhez. Ami viszont tényleg nagyon észrevehető az, hogy a látvány mennyit fejlődött. Vannak nagyon jól kidolgozott akciójelenetek, a kvantumtér képi megjelenítése pazar lett, és jobban kiaknázták a méretváltásban rejlő lehetőségeket. Természetesen akadnak logikai bakik is és néhány idióta poén, de ezektől eltekintve a film nagyszerűen működik és szinte bárkit képes beszippantani, aki hagyja magát. Több

Vox.hu
2018/07/25

Értékelés: 7.5/10
Hangyák, Darazsak, jó barátok, rosszfiúk és egy szellem. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/07/28

Értékelés: 7.5/10
Csökkennek a tétek
"A Hangya és a Darázs követi a folytatások klasszikus szabályait, vagyis ami az elsőben működött, abból a másodikban még több van. Több poén, több méretváltós trükk és több Michael Pena." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!