A holnap határa

Edge of Tomorrow

2015.02.08 domii93

Látványos grafikával rendelkezik ez a film, illetve látványos szereplőgárdával. Szerintem a történet is nagyon izgalmas volt, a főszereplő kapott egy képességet, amivel újra és újra elkezdhette a napot, hogy sikeresen teljesítse a küldetését, de a le... Több

2015.03.03 Hufi

A 2014 egyik legjobban várt filmje volt. Nem csalódtam, nem akar a film több lenni mint ami. Kapunk akciót látványt és még a poénok is beleférnek a sztoriba.

2015.03.21 klaumau

Nagyszerű kikapcsolódás volt ez a film! Remek látvány poénokkal, könnyed sztorival. Én nagyon jól szórakoztam rajta.

2015.03.06 Norr91

Imádom, amikor 2 vagy több stílust vegyítenek egy filmben. Itt volt akció és humor bőven. Látványos jeleneteket láthattunk, és még jól is lehetett szórakozni. Tom Cruise-t annyira nem csípem, de itt picit megkedveltette magát.

2015.03.07 Peter777

Látványos, vicces, pörgős, tele akciójelenetekkel és harcokkal. Nem lehetett nem szeretni ezt a filmet. Tom Hanks egyik legjobb alkotása, és az egyik legjobb sci-fi, amit az elmúlt időkben láttam.

2015.02.19 rajen96

Az alaptörténete elég egyedi és tényleg nagyon jó. Izgalmas, látványos és igazából elgondolkodtató is.

2016.08.08 johnnycage

Nagyon izgalmas akciós-gyilkolós !!! Bár nekem már túl Tomkrúzos !!!!

2016.08.20 Simphony

Gyerekek! Egész jó lett! :DD Nem vagyok nagy fanja Tomkrúznak, de ez egy jó alakítás tőle, a film alapötlete zseniális, innentől pedig csak a rendezésen lehetett elcsúszni, és ezt összességében sikerült is elkerülni. A zárójelenetért kár, 7/10.

2016.02.08 Sziszi

Az ember nem hinné, hogy össze lehet gyúrni az Idétlen időkig-et a Függetlenség napjával és még vagy száz filmmel, amiknek a kliséiből ez a film építkezik. Az a baj, hogy sajnos a készítőknek úgy tűnik, semmi ötlete sem volt, és inkább csak ránk zúdí... Több

2018.07.08 Ghades

2014 második legjobb scifije az Interstellar után, Tom Cruise pedig egyik legjobb filmje a MI-k után.

2020.01.21 TeeRPaaK

iszonyúan túlértékelt film

2015.03.01 molly209

Buszken mondhatom hogy ez is nagyon tetszett . Szuper és látványos akciofilm volt. Gratula!

2022.01.09 Szilágyi Sándor

Újra

Jó is lenne, ha mindig jobb lehetne az ember.

2015.02.08 KawaiiEMOBells

Egyszerűen odavagyok az akció és kalandfilmekért, bár kicsit többet is beletehettek volna a színészek. Sok filmet láttam már, és amit hiányoltam, az a természetes izgalom, amikor az ember még a moziszékben is remeg, az a tipikus érzés, hogy úristen, ... Több