A keresztapa II

The Godfather: Part II

2015.08.15 fagitta

Szellemileg, hatásilag csúcskategóriás, igazi klasszikus film, minden jelenete profin kidolgozott. A színészek vitathatatlanul profik, izgalmas, karakteres film.

2015.06.29 drsolomon

Igazi klasszikus, az első részhez hasonlóan. A legjobb krimik egyike, a műfaj csúcsrajáratása. A színészek a garancia a sikerre, az évek alatt nem veszít értékéből a film.

2016.10.13 tiszaizsofi

Nem véletlenül vált klasszikussá a film , zseniálisak a karakterek és nagyon jól felépített a történet, egy percet sem mutatott mindenki megtalálja a filmben a számítását. Alap film.

2016.04.11 BallEr

A film maga se hozott lázba így hát megnézés után se történt meg a csoda, ami nagy kár. Ennél sajnos sokkal jobb filmeket néztem már meg ez most nem tartozik azok közé. Nem veszítettem volna vele sokat.

2017.11.15 baalint

Nehezen indul be a film, és az első rész után magasan vannak az elvárások is, de mindenképp türelemmel végig kell nézni. A végén összeáll a kép és rájövünk hogy mitől nagyszerű ez a film :)

2017.11.23 nagysar

Olyan mint az első rész. Hosszú,vontatott. Igaz van egy hangulata ami jó, de a többi dolog elveszi a film élvezhetőségét. Csak ezért a hangulatért érdemes megnézni, mert ebben profi a film

2016.09.19 Vviktor

Izgalmas, alap maffia film, ami nagyon megragadó. Végig szórakoztató és cselekményes , izgalmas. Ugyanakkor fordulatokban is gazdag, nem kiszámítható. Profi, összetett film.

2015.12.30 Niki19

Sokkal sokkal jobb mint az első rész. Nekem nagyon tetszett. Végig izgultam az egészet, hisz sose lehet tudni előre mi fog történni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.11.23 Beniko

Al Pacino nagyon jól alakítja Michael Corleone szerepét. Méltó utódja Donnak. Nagyon élethű betekintést nyújt a film a maffiózók egyébként zárt világába.

2015.12.12 vinetty93

Itt igazából minden rendben zajlott. A karakterek megformálása az én ízlésemnek pontosan, hogy kiváló volt. Zenei világ szintén muzsikus :D szóval nagyon rendben volt a film minden téren.

2015.09.12 Meeroz21

Szinte vég nélkül benne éreztem magam a filmben magamat. Pontosan ezt kell egy filmnek elérnie, hogy a nézőt magával rántsa egy fantasztikus kalandra, amit a mindennapok szürke hétköznapjaiból kitörve átélhet. Csodálatos volt.

2016.04.17 KrisztiEsLaci

A legjobb Keresztapa rész. Imádom, hogy két szálon fut párhuzamosan a történet, ahogy mesél a szegénységről, és az abból való kitörésről, Don Corleone felemelkedéséről. És... Az első film, amiben Al Pacino, és Robert de Niro együtt, de nem egyszerre szerepel!

2016.04.04 Vibozsofi

Akárcsak a többi rész, ez is kötelező darab, időtálló klasszikus. A szereplők fenomenálisak, nagyon hitelesek és kitűnő karakterek. Mindenkinek érdemes legalább egyszer, de inkább többször megnézni, mert nehéz, agyalós.

2015.01.29 krissz001124

Az elsö jobb volt. Kár hogy nem maradtak meg az eredeti szereplök. De ez sem lett rossz.