A kísérlet

Das Experiment

2023.03.31 JRD

Nemcsak ez az egy feldolgozása van az 1971-es, ma már történelmi kísérletnek. Mindegyiket érdemes megnézni. Tényleg igaz az, hogy adj valaki kezébe hatalmat és megismered igazi jellemét. Ahogyan az is, hogyha valakivel állatként bánnak, előbb-utóbb á... Több

2017.09.13 Deku

Ez a film egyszerűen fantasztikus talán ez a legmegfelelőbb szó rá. Nagyszerű módon ért ahhoz, hogy kikapcsolja és szórakoztassa a nézőjét. Ezt pedig én nagyon imádom. Olyan mintha részese lennék egy csodának.

2017.03.06 GedyPapa

Fényévekkel jobb, mint az amerikai remake! Pedig a sztori ugyanaz, de mégis jelen esetben a színészek sokkal inkább idomultak a szerepükhöz, mint amerikai társaik. A Zimbardo féle börtönkísérlet mindig is nagyon érdekelt, és itt hitelesen le is vezették, hogy mit tesz a hatalom az olyanokkal, akik nem tudnak vele mit kezdeni!

2018.11.29 harnas1207

Én az amerikai változatot láttam először az jobban tetszett.

2015.06.10 Dodi

Kissé túlértékelt a film. A téma jó, félelmetes, undorító és kiszámítható. Az hogy az ember egy állatként viselkedhet bizonyos helyzetekben és közösségben, gondolom ez sajnos senkinek sem újság. Minden ilyen témájú filmet elborzadva és kíváncsian néz... Több

Érdekesség. Kissé felkavart, megdöbbentett, de annyira nem volt rám hatással. Nem volt rossz, többet vártam és egynémely színészi alakítás is kissé gyengécske.

2017.07.08 moviewer

Egész jó film, bár nekem a vége kicsit már erőltetett volt. A karakterek összességében tetszettek, kidolgozottak voltak, de Dora karakterét fölöslegesnek éreztem, számomra nem adott sokat a filmhez.

2017.05.30 vivikejencikelara

Sokkol az biztos. Hiteles is az is biztos! Nekem viszont már néha nagyon durva volt. Ilyen filmeket érdemes lenne olyanoknak is megnézni akik hasonló "állatok". Csak sajnos odáig nem biztos hogy eljut a film. Mégis azt mondom hogy nagyon jó film és meg kell nézni!

2023.03.30 Di Canio

Egész jó film, mi történik, ha egy ártatlannak tűnő kísérlet elfajul. Végig érdekes, nem lehet tudni mi fog történni. Bár van néhány nehezen elképzelhető jelenet, de ez olyan film, amit egyszer látni kell.

2016.04.27 ereln

A németek tudják, hogy kell filmet csinálni ez már meglátszott a Hullám című thrillernél is. Nagyon szeretem az igaz történet alapján készült filmeket és ez bár kicsit eltér az igazi sztoritól mégis nagyon egyedi és borzongatósan jó film.

2015.12.30 esfworld

Azóta szeretem a pszichothrillereket, mióta megnéztem a filmet. Nagyon megfogott a film. Eléggé nyugalom megzavarós, tehát ha valaki az ilyenekre vágyik az meg fogja kapni, de csak és kizárólag ettől a 2001-es német filmtől!

2016.06.23 postaslaszlo8

Kifejezetten jó film, mindenkinek csak ajánlani tudom. Végig fent tartja az érdeklődést és egy percig sem torkollik unalomba. Szeretem az ilyen filmeket, manapság nem tudnak ilyen jó thrillereket csinálni.

2015.06.26 FarZoo

Nekem ez a film túlságosan brutális, erőszakos volt. Igaz, hogy a kategóriától ezt várhatjuk, és műfajában valóban jó film. Egyedülálló hangulatú, elgondolkoztató, lekötött a film, már amennyire nézni bírtam. Kategória kedvelőinek tetszeni fog.

2015.07.24 rhamus

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.