A Madagaszkár pingvinjei

Penguins of Madagascar

2015.05.28 klaudia4469

Nagyon vártam már, hogy végre adják ezt a mozikban. Nagyon imádtam, szeretem ezeket a kis pingvineket:) Ez egy kötelező mese, szerintem mindenki imádná. Nagyon aranyosak és szerethetőek a szereplők, nagyon szép látványilag, és a története is nagyon tetszik.

2015.01.22 czardora

Nagyon vicces film :D Nem volt elég a kis sorozat belőlük, a pingvinek betörtek a moziba is :D

2015.11.26 mrstubbs

Már a Madagaszkár filmnél mondtam, hogy dejó lenne ha kapnának külön filmet...és tessék! Nagyon jól tették a készítők, megérte. Az egyik legviccesebb film, csupa kaland

2016.01.26 Eszti

Örülök,hogy csináltak egy ilyen filmet amiben a pingvinek kapnak szerepet mert az összes Madagaszkár részekben ők érnek valamit.Kis aranyosak és olyan jól lehet mulatni rajtuk!!

2015.04.20 MutantNinjaPony

Vicces, pörgős, cuki :D A pingvinek őrülten jók, a többi szereplő igazából nem nagyon fogott meg. Animácó szép, de szerintem nem arra fektették a hangsúlyt. Mindenkinek ajánlom, akinek tetszett a Madagaszkár vagy a Madagaszkár pingvinjei sorozat!!!!!

2015.03.14 dresizoli

A madagaszkar annak idejen egy sikeres animacios film volt, szerintem jo karaktereket ragadtak ki a filmbol egy masik tortenet gyartasahoz. Minden pingvinnek megvan a maga kis szemelyisege. Nekem tetszett. :)

2015.01.25 andy07

Imádtam! Meg volt benne minden ami kellett. Nagyon jól kitalálták a szereplőket is.

2015.01.26 M. Natalia

Zseniális! Nagyon humoros és szerethető rajzfilm.

2015.03.31 epeeer

Nagyon aranyos film! Már a Mdagaszkár részeit is szerettem, de ez szerintem még azoknál is viccesebb és izgalmasabb!

2015.02.11 Deni

Kicsit féltem, hogy egy egész estés filmben kicsit sokak lesznek,de jól megtalálták az egyensúlyt a készítők! Jók a poénok, szinkron hibátlan:)

2015.03.14 LionScot

A karakterek ismertek, de mégis tudtak új vicceket mutatni, alig volt pár perc mikor ne nevettem volna. A történet jó, sőt kiváló. A poénok tökéletesek. Ajánlom mindenkinek!

2015.01.27 sbalazs

Imádom a pingviniket :D Nagyon viccesek, jópofák, görbetükrök az emberekre, a film is nagyon tetszett.

2015.03.18 kaibence

Nagyon jó, hogy végre egy saját filmet is kaptak. Imádom őket. nagyon viccesek, olyanok mint egy nagy maffia család.

2015.03.13 tothtibor5

Korrekt iparosmunka. Annak tükrében hogy egy Madagaszkár spin-of , nem rossz. Viszont közel sem tökéletes. A sztori átlagos és kiszámítható! Van benne pár vicces jelenet amin el lehet mosolyodni , de összesen ennyi a pozitívuma. Lehetett volna sokkal jobb is! 3/5