A Madagaszkár pingvinjei

Penguins of Madagascar

2015.11.23 Jozzsef

Szuper animációs vígjáték.Szeretem ezeket a pingvineket,mindegyiknek van egy külön stílusa ott van az aranyos,a tapasztalt főnök,a bugyuta és az okos.Külön tetszik,hogy mindegyik karakternek pont eltalálták a magyar hangját is.Kicsiknek,felnőtteknek kiváló mese!

2015.06.24 Newyqrk

háát ez hatalmas, egyszerűen azt kaptam amit vártam. Ők érdekeltek csak a madagaszkár részekből és most egy külön film ami tényleg nagyon jól sikerült. Jó történettel, kezdéssel és befejezéssel. Soha jobbat nem kívánhatnék

2015.02.11 S.Marika

A film a küldetését abszolút teljesítette, remek kikapcsolódást biztosított, jókat nevettem a pingvineken :) Hatalmas formák. Az engem is zavart picit, hogy a legtöbb poén máshogy jelent meg az előzetesben, mint a filmben. Ezt leszámítva, talán a Nemo nyomában óta nem láttam ilyen szórakoztató animációs filmet. 10/10

2015.06.16 Melibaba

Aranyos karakterek lehetetlen szituaciok vicces jelenetek ezek otvozik a madagaszkar pingvinjeit. Nagyon hangulatos kis mese.

2015.05.06 goldfisy

Végtelenül humoros, könnyed, életkortól függetlenül szórakoztató, önironikus karakterekben gazdag, nagyszerű animációs film. Üzenete van, pedig kevés hasonló filmeknél találkozunk mondanivalóval.

2015.02.25 mokanszkit

Jókat nevettem rajta , abszolút teljesítette a számomra elvárt szintet. A pingvinek már a mesebeli sorozatban sem okoztak csalódást, úgy mint itt sem. Az viszont zavart 1 picit, hogy a legtöbb poén máshogy jelent meg az előzetesben, mint a filmben.

2015.05.20 Sissy

Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom!

2016.02.24 Telezsu

Karakteres és aranyos animációs film, már önmagában a látvány miatt is megéri megnézni. Magával ragadó, akár többször is nézhető film. Korhatár nélkül!

2016.04.23 Kata

Nagyon szerettem a Madagaszkár és a Madagaszkár pingvinjei sorozatot is. Már nagyon vártam a saját filmjüket is. Hatalmas csalódás volt. Nem volt elég érdekes a történet, sokkal inkább unalmas, nem ütötte meg az eddig szintet.

2015.05.20 prof.zoltan

Az olvasott kritikák alapján többet vártam tőle, ettől eltekintve nagyon jól sikerült! Gyerek nagyon élvezte és én is! Felnőtteknek, gyerekeknek egyaránt jó szórakozás!

2015.03.28 fazsuzso

A jópofaofa, igencsak emberi figurák adják a film jellegzetességét, mely kétségkívül a 2014-es év legjobban sikerült humoros animációja.

2015.01.27 krissz001124

Egy nagyon jó rajzfilm. Reggel mindig ezt nézem. Soha nem hagynám ki.!

2015.02.16 pilla92

Imádom , olyan kis tüneményesek. Ezt bátran ajánlom bármilyen kisgyereknek is, nincs benne erőszak mint a mostani legtöbb mesében.

2015.11.28 storeman

Tény, hogy ezekről pingvinekről már kellett egy külön filmet készíteni, mint ahogy az is tény, hogy ez nem sikerült olyan jól, ment az előző három epizód.