A Madagaszkár pingvinjei

Penguins of Madagascar

2022.02.05 Bakugan

A kevesebb néha több!

Először is azzal kezdeném, hogy alapból úgy ültem le megnézni ezt a darabot, hogy sosem voltam rajongója a csapatnak, de érdekelt, hogy mit fognak belőlük kihozni. Sajnos pontosan az lett, amire számítottam. Ahelyett, hogy csináltak volna mondjuk egy filmet a fiatalkorukról vagy esetleg valami korábbi bevetésükről, inkább csináltak egy ilyen elképesztően gagyi és túltolt sztoriról. Sokkal hétköznapibb és földhöz ragadtabb történetekkel kéne előállni, mert a kevesebb néha több.

2021.07.15 Laca//Ho/rr/oR//

Kowalski, lehetőségek?!

Érdekes érzések voltak bennem, hiszen valahol tetszett a külön filmjük, és voltak benne jó poénok is, de még is egy kis hiányérzet maradt bennem a végén. A történetre sem panaszkodnék, hiszen egészen sajátos kis sztori volt, és jól mutatta be a pingvin osztag kis meséjét. Csak valahol megszoktuk a Madagaszkár filmekben és a sorozatban is, hogy talpraesettek, képzettek, és megoldanak mindent, itt egy kicsit le lettek butítva egyes jelenetekben. Amikbe a poénokat próbálták néhol fektetni, ott volt az az érzésem, hogy ezzel a megoldással érvényesítették a jeleneteket, hogy akkor a "pingvinek egyszerűek és tehetetlenek" legyenek. Ez szerintem nem volt egy jó megoldás, viszont kárpótolt a többi humoros jelenet, és a néhol felfedezhető jó beszólás. A legeleje pedig nagyon imádnivaló volt, amikor még az Antarktiszon voltak, és onnan kezdődött négyük közös élete. Összességében jó kis előzményfilm lett belőle, még ha néhol voltak is hibák, és a cselekmény is helyenként lapos volt. De imádjuk a cukiságfaktort Kapitány, Kowalski, Közlegény és Rico személyében.

2019.12.16 Artemisia

Alapvetően tetett, bár egy kicsit elrúgaszkodott a Madagaszkár-filmek hangulatától és struktúrájától. Egy tipikus "Bond"-rajzfilmet kreáltak, ahol hivátos ügynökökkel karöltve-rivalizálva üldözik a világuralomra törő, gonosz zseni polipot, bevetve a... Több

2019.05.17 indingo

A történet kissé lapos és marad egy kis hiányérzete a nézőnek, de akad egykét jó duma és a figurák sem olyan rosszak és ne felejtsük el gyerkőcök a célközönség.

2019.06.05 Thibo84

A Madagaszkár sorozatban a pingvineket úgy ismerte meg az ember, hogy minden gondot megtudnak oldani és az összes adódó problémára ők a megoldás, közben meg viccesek is. Itt még is lebutítják őket. A történet átlagos, a humora gyenge. Többet vártam, sajna csalódtam.

2017.07.24 Deku

Nekem ez a film kissé kétes érzést ébreszt. Egy részt tetszik mert vicces és szórakoztató más részt pedig kicsit úgy érzem ez csak meg akarja lovagolni a cukiság faktort.

2015.07.27 kabel

Ez egy kellemesen szórakoztató film, sőt még vicces is volt helyenként, ami meglepő az ilyen tipusú filmeknél. Minden szépen össze volt szedve benne, de em volt kimagasló semmi sem és a film közepén a tempója is lelasult.

2016.05.27 Orosz István

Nekem nagyon gyenge volt. Egyszer nézhető. A madagascar ennél sokkal de sokkal jobb. Poénok laposak voltak meg nincs meg az az érzés, hiányolom az állatkertből megszökött négyest a makikat, de fel kell fogni az ő idejük már lejárt, és pingvin korszak van. Attól független a gyerekeknek biztos elnyerte a tetszésüket!

2020.03.29 Timon

Tartalmaz cselekményelemzést. Hát ezt kezdeném azzal,hogy az eleje volt a legjobb,valamint legeredetibb eddig megszokott Madagaszkár-hangulat hordozója,de innen olyan heves sebességre kapcsolt,hogy az annyira pörgős volt,meg olyan sok volt,hogy az má... Több

2019.05.19 Ms. Akárki

Egész jó egészestés mese kerekedett a Madagaszkár mese mellékszereplőiből. Egy tipikusnak nem éppen mondható gengsztercsapathoz hasonlítanám őket. Vicces, eredeti és poénos beszólásokkal tarkított remek mese.

2019.03.28 harnas1207

Túltolták ezt a hiperszuper modern technikás kisállat kommandót. Már a sorozatban is sok volt belőle. Egy önálló filmet pedig nem nagyon tudnak elvinni a hátukon. Én is a pingvineket bírtam a legjobban a Madagaszkárban, de csalódás volt ez a film.

2015.01.23 babsy88

Imádom ezeket a pingvineket, a kis epizódokat is. Messze felülmúlta az eredeti mesét. Sok mondanivalója volt, hogy egy csapatban mindenkire szükség van, és senki sem értéktelen. Vicces, szórakoztató. 5/5

2016.04.17 andor50

Sosem értettem mért tolják ennyire a pingvineket a Madagaszkárból, sosem voltak olyan érdekesek hogy önálló filmet kapjanak, szerintem. A készítők szerint viszont megérdemelték, nos ebből pár látványosabb jelenet és néhány jó poén maradt meg, a többi viszont felejthető.

2019.03.20 Timcsi

Szerintem kellően vicces film, a karakterek a már jól megszokott figurák.