A Madagaszkár pingvinjei

Penguins of Madagascar

2016.04.22 KATE

Egészen jó lett, kicsit féltem, hogy nagyon erőltetett lesz, és csak megpróbálnak még egy bőrt lehúzni a Madagaszkárról. Egyáltalán nem lett rossz. A pozitív megítélésemet talán az is segíti, hogy eleve nem vártam sokat a filmtől, de a gyerekek mindenképpen meg akarták nézni. Beadtam a derekamat, de nem bántam meg.

2015.08.07 Domino

A pingvinek végre kaptak egy egész estés filmet! Minden megvan ebben az animációs filmben, amit eddig megszerettünk a pingvinekkel kapcsolatban. A film legalább annyira jó, mint a korábbi Madagaszkár filmek, sőt, legalábbis a 2/3-nál jobb. A film vic... Több

2015.05.11 xsad60

A szeretett karaktereinket megkapjuk ebben az animációban. Aki kicsit is szereti őket, ezt is bírni fogja. Azonban leszögezendő, számomra elmaradt a sorozat minőségétől. Ami 10-20 percben működik, az most itt kicsit vontatottá vált. Kiemelném: kicsit. Ennek ellenére tökéletes szórakozás kicsinek és nagynak egyaránt!

2015.07.14 Ewee

Baromi jó. Szerethető karakterekkel és vicces jelenetekkel. Gyerekeknek es felnőtteknek is nagyon jó kikapcsolódást biztosít ☺

2016.05.14 Misiszalanics

Imádom a pingvineket. Főleg Ricot. Nagyon tetszet ez a mese nagyom vicces volt nem csak a kicsiknek jo hanem a nagyoknak is!

2015.03.16 klaudia00

A sorozat színvonalát hozza. Jó poénok, tüneményes szereplők. Gyereknapon kötelező megnézni. :D

2015.02.10 Évica9415

Nagyon, nagyon jó mese! Nagyon vicces és aranyos :) Minden korosztálynak ajánlom. Közlegyény extra cuki benne! :D

2015.04.20 Bobby8989

Ha szereted az animációs filmek folytatásait vagy azoknak a spin-off-jait, akkor ez biztosan fog tetszeni. Szerencsére figyeltek arra a készítők, hogy ne egy béna mellékágat készítsenek el a Madagaszkár filmekhez. A film tele van poénnal, így nem csak a gyerekeknek fog tetszeni.

2015.01.29 boviv

Imádni való pingvinek, jól sikerült vicces kis animáció, érdemes megnézni! :)