A Madagaszkár pingvinjei

Penguins of Madagascar

2015.03.12 mimi

Kicsit aggódtam, hogy jó lesz e, de szerencsére nem csalódtam, ugyanolyan szórakozató lett mint a sorozat. :) Az elejétől a végéig fenntartotta a figyelmemet és szórakoztatott. Az utóbbi idők legviccesebb animációs filmje, ne hagyd ki!

2015.06.09 Skarsh

A Madagaszkár megjelenése óta számíthattunk arra, hogy egészestét filmet kapnak ezek a cuki és szerethető pingvinek. Az ő kalandjaikat szívesen nézi az ember. Egyáltalán nem unalmas, végig pörgős és vicces filmről beszélhetünk. Eredeti nyelven pedig tele van szóviccekkel, utalásokkal. Minden korosztálynak ajánlom!

2016.04.28 ukla

Tényleg aranyosak a pingvinek, de azért annyira nem szórakoztatóak, hogy egyegész mesét el vigyenek a hátukon. Hiányzott valahogy a többi álat poénkodása.Bele tettek rengeteg sok új karakter de valahogy tök érdektelenek voltak.A történet elég gyermeteg.Sajnos ez a leggyengébb része , vagy spin offja.

2015.03.13 inemeth

Könnyed, vicces, önironikus családi film. A gyerekeknek kikapcsolódás, a nagyobbaknak mondanivalóval szolgál. Tündériek a pingvinek.

2017.07.04 gerda

Nagyon vártam hogy megnézhessem, de a madagaszkár mesék után többet vártam ettől a mesétől. Kevesek voltak a pingvinek véleményem szerint egy önálló részhez.

2016.07.25 N.Béla

A Madagascar filmek nagy kedvencek voltak, de nem igazán értem, hogy miért pont a gengszter pinkvinek kaptak külön filmeket. De úgy látszik jól működik mozivásznon is a különálló történeteik mert már sorozatuk is van. Jó kikapcsolódás.

2017.03.21 Péter

Örültem, mikor megtudtam, hogy a Madagaszkár pingvin szereplőinek külön filmet készítenek az alkotók, ugyanis imádtam az ő karakterüket. Igen vicces, szórakoztató mese lett.

2016.07.24 Igob1

Zseniális humoruk van a pinkvineknek. Már a Madagascarban is ők voltak a kedvenceim. Igazi maffiavezérek debil humorral. Nagy rajzfilmmániásként a második része is nagyon egyedi lett. Tényleg megéri megnézni. Jó hétvégi családi kikapcsolódás mindig.

2015.08.25 Norcsi59

Nagyon aranyos és látványos kis animációs film, ami tényleg az egész családnak egy élmény lehet. Képi világa már önmagában is egy élmény,de a sztorija is ötletes, magával ragadó. Kiváló és látványos karakterek.

2015.01.29 nikiszalanics

Már a tévécsatornán menő sorozatot is nagyon szerettem így A film a küldetését abszolút teljesítette, remek kikapcsolódást biztosított, jókat nevettem a pingvineken :) Hatalmas formák.

2015.05.10 Szeky

A Madagaszkár pingvinei egy nagyon szeretető történet. Aranyosak ezek a kis állatkák és hát várható volt, hogy a sok visszajelzés alapján egész estés filmet is kaphatunk róluk. Nagyon elmésen rengeteg belsős poén van elrejtve a filmben, amit főleg er... Több

2015.01.27 Pillcsi

Cukik,viccesek,jók a szereplők,a magyar hang is kiválóan illik a karakterekhez!Olyan aranyos mese kategória :)

2015.10.20 J.Fatime

Cukik ezek a pingvinek,mást nem is nagyon lehet róluk mondani. Viccesek,imádom a magyar hangjukat és annak ellenére,hogy ez ugye egy mese bármikor megnézheti egy felnőtt is mert biztos,hogy jól fog rajta szórakozni.

2015.12.29 Luxury

Remélem lesz még folytatás, ilyen sikerszériát kár lenne abbahagyni. Bőven van még ebben lehetőség, hiszen rendkívül szórakoztató és aranyos karakterek.