A Madagaszkár pingvinjei

Penguins of Madagascar

2015.05.11 Curacao86

Cuki, aranyos, vicces és szórakoztató mese a Pingvinekkel. :) Az egész család, minden korosztály számára remek kikapcsolódás, lazítás! :) A stáblista elején lévő bónusz jelenet pedig remek zárása a filmnek! Az nem is kérdés, hogy jobb a Madagaszkár 1-2-3-nál, amiből egy is elég lett volna.

2018.03.30 NFG

Számomra sajnos csalódás volt ez a rajzfilm! Kevés volt! Nem hozta azt a szintet, amit vártam az előzetes alapján! És kissé átalakította azt a véleményem, amit a Madagaszkárban váltottak ki!

2015.07.22 szd91

Érdekes, hogy a nagy Madagaszkár mozikból pont a pingvinek lettek így felkapva, holott az eredeti filmekben alig volt szerepük szinte. A nekik készült sorozat sikerét azért ez a külön mozi szerintem nem ütötte meg, de egy nagyon aranyos, szórakoztató... Több

2015.03.31 Brigusz724

Valami szuper volt. Folyamatosan nézem a Nickelodeon-on a sorozatukat, már meg is érdemelték az egész estés mozit. Nagyon szórakoztató, és rendkívül szép ki filmet sikerült összehozni remek poénokkal tarkítva.

2015.05.21 Laci000

Az animáció nagyon szép, pörgős a sztori és a zene is, jók a mellékalakok. Mondjuk történetet az nem találtam benne, de bánja a fene, ha vicces volt, amit látok.

2018.01.28 zsani

Nagyon szeretem a a Madagascar mesét. Így nekem hiányozott ebből a meséből a többi karakter, de nagyon jól összerakott animáció volt így is.

2015.07.21 london2012

Jó kis mese, nekem személy szerint jobban tetszettek az ezt megelőző részek ez nekem kicsit olyan mint ha tv sorozat egyik része lenne hosszabb verzióban de jó attól.

2015.07.26 one1970

2016.02.11 Rayman102

Én csalódtam egy kicsit A Madagaszkár pingvinjei-ben. A sorozatot szerettem és a madagaszkár részeket is viszont én valahogy ettől jobbat vártam, de végül is nem rossz...

2015.02.25 kovi23

Azt először is le kell, hogy szögezzem, hogy a legtöbb poén máshogy jelent meg az előzetesben, mint a filmben. A pingvinek már a mesebeli sorozatban sem okoztak csalódást, úgy, mint itt sem, mivel jókat nevettem rajta , abszolút teljesítette az ilyen meséktől elvárható szintet.

2018.03.30 NRD

Én jobbra számítottam. Nem volt rossz, de úgy kellett volna reklámozni, hogy nem lesz az igazi, és akkor jött volma a film, ami meghazuttolja. Nem volt konkrétan rossz, de nem tudom mindenkinek ajánlani

2016.04.30 angel001

A szuper kémek..alias pingvinek, mindig mindenkinek segítek, jószívű totyogok :) Az állatkerten és azon is túl akcióban és izgalomban nincs hiány.Édesek és mégis zseniális karakterek.Megunhatatlanok.

2016.10.02 Lost Silver Book

Hmm, nem volt rossz, bár ez már inkább csak gyerekeknek készült. Kevés poén volt benne, amit egy felnőtt is értékel. A Madagaszkár pingvinjei c sorozatban a pingvinek hatalmasat alakítanak. Itt is hozzák a formájuk valamennyire, de nem tudnak kitelje... Több

2015.06.22 ElfRider

Tetszettek ezek a mellékkarakterek az eredeti mesében, és mint tudjuk sorozat is készült róluk. Ennek ellenére voltak kétségeim, hogy önálló mese szereplőjeként mennyire lesznek nyerők. A készítőknek lett igaza, működik, és nagyon jó lett az alkotás. Az elit alakulat is dobott rajta egy kicsit.