A múmia visszatér

The Mummy Returns

2023.08.19 Ergit

Az első rész meglepett a történetével, ez a rész pedig Egyiptom életre keltésével!

2021.04.06 harnas1207

Tudom, hogy nem én vagyok a célközönség, és már 20 éves ez a film, de akkoriban sem voltam odáig érte. Ma meg már egyszerűen borzalmasan gagyi. Nagyon csúnyán öregedett. Az első részt jobbnak tartom.

2019.04.06 Puncs

Azon kevés filmek egyike, melyeknek a folytatása is remekül sikerült. Habár nekem az első rész sokkal jobban tetszett. Viszont ennél meg kellet volna állni, mert a harmadikban már nagyot esett a színvonal. Látványos, végig izgalmas és humor is van benne bőven, viszont a végén a skorpiókirály nekem nem jött be.

2017.09.13 Deku

Elképesztő, hogy mennyire nagyon a toppon működött ez a film. Minden téren nagyon remekül teljesített elvártakat hozza és szórakoztató nagyon kellemesen. Nagyon megérte. Ajánlom.

2017.07.19 Orosz István

Nekem nagyon tetszik a második rész, szerintem ugyancsak méltó folytatása az első résznek. Jók nagyon a karakterek, én örülök, hogy a fő gonosz ismét visszatér.

2019.06.28 Ms. Akárki

Örök klasszikus kultfilm. Gyerekkorom óta imádom. Látványos harcjelenetek, érzelmes, humoros. Raichel Weis az egyik kedvenc szereplőm és ebben a filmben is megcsillogtatja a tehetségét.

2023.03.18 drg0602

Igazából jó filmnek tartom még mindig, bár az első rész színvonalát nem éri el, de azért simán jó film. Brendan Fraser és Dwayne Johnson színészek jól játszanak az egész alkotás alatt. Ugye itt sincs hiány akcióból, és humor is van bőven az egész fil... Több

2016.01.14 esfworld

Meglepő, hogy össze tudtak hozni, olyan filmet, ami méltó folytatása az 1. résznek, ez ritka manapság, de persze a 3. rész és a Skorpiókirály nagyon felejtős.

2016.08.11 tvmérnök

Szerintem hasonlóan jól ,ha nem jobban is sikerült , mint az előző. Pedig nem hittem , hogy lesz folytatása. Még izgalmasabb és látványosabb lett , ráadásul a humor sem maradt el .

2015.10.14 Sodanth

A kiváló első rész kötelező folytatása. A 99-es Múmia egy halott műfajt hozott vissza a mozikba, az Indiana Jones filmek utáni tátongó űrt célozta meg, hatalmas sikerrel. Az Universalnak így adott volt a 2. rész, a készítőknek visszahívták szinte az ... Több

2016.06.23 postaslaszlo8

Tartották az első szintjét, nagyon tetszik ez a rész is. Mindenkinek ajánlom, egyszerűen írtó jó a sztorija és megvan benne az, ami kell egy szórakoztató filmbe.

2016.11.15 goat2000

Az első rész jobb volt ugyan, de ezt a filmet is meg lehet nézni, nem is egyszer. Voltak benne nekem üres részek, amivel nem tudok mit kezdeni, és néha kissé logikátlan.

2016.05.12 deneslau

Látványos, de nem olyan jó mint az első rész. Érdemes megnézni mert leköt és érdekfeszítő. Izgalmas, pörgős, mozgalmas és nagyon megfogtak a karakterek és a rendezés. Sok mozzanat visszautal az előzőre.

2015.05.01 Mozi22

Méltó folytatása az első filmnek, bár a harmadik már nevetséges. És végre Rachel Weisz- nek nincs az a nevetséges ceruza szemöldöke. Anck-Su-Namun és Nfertiri karaktere, pedg külön érdekes.