A nemzet aranya

National Treasure

2015.07.30 Aranyhal

Jól összerakott film, ami végig szórakoztató és látványos. Nem csalódtam Nicolas Cageben, illik a karakteréhez a szerep. Meggyőző színészi alakítás, izgalmas film.

2015.08.22 Norcsi59

Azt leszámítva hogy lehetne kicsit pörgősebb film és hogy N. Caget mas szerepben szoktuk meg, Összességében egy jól sikerült izgalmas film. De láttam már sokkal jobb filmeket a színésztol.

2015.11.24 S.Marika

Ritka az olyan film amire azt mondom,hogy nem tudom megunni és még 20. alkalommal is izgatottan nézem végig. Ez olyan film. A kincskereső rész egyszerűen jól sikerült,jól volt felépítve. Izgalmas és leköt ez a film.

2017.01.07 des.tiny59

Közepes, erősen közepes kategória nálam legalábbis. Nem a legjobb de hála az égnek nem is a legrosszabb. Karakterek tűrhetően el voltak benne míg a sztori hát az eléggé hadilábon állt. Nekem legalábbis nem tetszett, kusza volt és zavaros. Bár ez csak az én szemszögem.

2016.02.09 Dniel

Ez az egyik legjobb kincskeresős film a múmia filmsorozat után. Látványvilágban szereplőkben ott van de történetben egy kicsit lapos. Nem rossz, egyszeri megnézésre alkalmas! Minden korosztálynak ajánlom!

2018.03.19 silverkesh

Cage jobb filmjei közé tartozik, történelmet és kalandot kedvelőknek kötelező!

2015.11.30 ZsozS

kb. 1000-szer láttam, mégis mindig új izgalmakat ad. Cage annyira együtt él a szereppel, hogy már én is. :) Gondolkodsz végig, közben tele akcióval és rejtéllyel. Na ez nálam egy sikerfilm kulcsa.

2015.03.31 th13f89

Szeretem a történelmet, a kincskeresős, rejtélyes filmeket, így ez is bejött, érdekes dolgok vannak benne, nem néztem utána, mennyire hiteles, de bejött. Nyilván vannak benne túlzások, de elnézhető. A színészek is jók voltak, nem volt nagy negatívum, egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2015.02.22 tomtom

Ostoba kincskeresős hajszafilm a rosszabbik fajtából, ami nem elég varázslatos és egzotikus, mint az Indiana Jones, nem elég vicces, mint A smaragd románca, és nem elég komoly, mint mondjuk a Démonok és angyalok, de még csak nem is olyan szórakoztató... Több

2024.02.10 KellanHoechlin95

Imádtam a filmet. Nehéz elmondani, mit gondolok a fimről. Csak annyit mondhatok, hogy szerintem a filmnézőknek kellenek az ilyen és ehhez hasonló filmek. Külön dicséret érdemli Trevor Rabin zeneszerzőt. Amikor meghallom az ikonikus főcímdalt, megborz... Több

2015.02.13 vevyy

Nagyon szeretem Nicolas Cage filmjeit. Véleményem szerint ez egy izgalmas, pörgős, jól kitalált kalandfilm. Nem unatkoztam a film alatt egy percet sem. A színészi játék fantasztikusan jó!

2015.01.27 shifty986

Az egyik kedvenc Nicolas Cage filmem :) Izgalmas történet, nagyon jó fejtörők, úgy kerek az egész, ahogy van :)

2018.02.01 sziniminiz

Aki szereti a történelem rejtélyeit, annak tetszeni fog a film. A közepe egy kicsit leült, de utána felpörögtek az események. A szerelmi szál is ízléses volt.

2014.11.08 alien007

Nicholas Cage-nek meg kéne tanulnia nemet mondani, mert amit az elmúlt időben filmkészítés címén művel, az valami botrányos. Ha és amennyiben szerepel a neve stáblistán, az biztos, hogy abból sok jó nem származik, mint például ez a film, amiben felvá... Több