Aviátor

The Aviator

2017.08.05 penzesisti

Nagyon jó triót alkot Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett és Kate Beckinsale. Ütős film, élvezetes, hiteles, nem hétköznapi. Martin Scorsese ezúttal is élményt adott.

2019.10.20 imreacs82

Az egyik legjobb rendezőnek tartom Martin Scorsese, az egyik legjobb színésznek Leonardo dicapriot, ebből adódóan nagyon tetszett a film, mindenkinek ajánlom!

2017.10.21 veresszsoltika

nagyon jó életrajzi dráma, hiteles karakterekkel, hiteles és korabeli díszlettel, környezettel , milliővel. Érdemes megnézni, mert más mint a megszokott.

2019.01.12 tooker

Leonardo DiCaprio, Martin Scorsese, Cate Blanchett, Jude Law, Willem Dafoe, Kate Beckinsale, Alec Baldwin...nagyon ütős szereposztás. Nem csalódtam a filmben, minden színész hiteles és maximális élményt nyújtott.

2015.08.20 Filmzabáló

Monumentális. Kalandos. Hosszú. Engem a címe is nagyon csalogatott, amikor utánanéztem a filmnek. Kellően titokzatos és tömör. Én speciel azt sem tudtam, hogy mit jelent az ’aviátor’ szó, pedig igen egyszerű: pilóta. Hosszú és magányos délutánokra és estékre ajánlom, 16 év fölött.

2015.12.28 Luxury

Én speciel azt sem tudtam, hogy mit jelent az ’aviátor’ szó, pedig igen egyszerű: pilóta. Így már egyértelmű a film fő történeti szála, ha tudom, még csalogatóbb lett volna ez az alkotás

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Nagyon fontos filmet pótoltam be a napokban. Az Aviátor nagyszerű táptalaja egy lehengerlő színészi alakításnak, hiszen egy (túlságosan is) hosszú és eseménydús életrajzot kelt újból életre a filmvásznon. Leo szobrot érő alakítása lehengerlő.

2015.08.31 nagynesze

A kosztümökre, a sminkekre és a díszekre semmiféle panaszunk sem lehet, sőt még a kor előrehaladta is érződik a megjelenítésükön. Piros pont Scorsese-nek, aki figyelt erre. Ezen is látszódik, hogy nem egy összecsapott mű ez. Természetesen a technikai részletekre is ugyanez a profi precizitás jellemző. Nagyszerű film!

2016.05.11 Sniper

Kicsit olyan, mint a jó öreg Scorsesere rátört volna valamilyen elnyomhatatlan nosztalgia, és mindenáron meg szeretett volna énekelni valami nagyot vagy érdekeset a korai huszadik századból, és ehhez összetrombitálta korunk legismertebb színészeit és... Több

2016.05.03 justynaw

Van abban valami elmondhatatlanul bájos, amikor az új Hollywood a régi Hollywoodhoz nyúl, kerekít belőle egy szép eposzt vagy hőskölteményt, majd tálalja a közönségnek, hogy nézzétek, ez volt a dicső hőskor. Így írják újra és újra a történelmüket, ho... Több

2015.03.16 pottyospanna

Mostanában Di Caprio az egyik kedvenc színészem lett. Ezt még nem láttam tőle, ezért megnéztem. Rájöttem, hogy nem csak mostanában voltak jó filmjei, hiszen ez több, mint 10 éves film, de mekkorát alakít ebben is, hihetetlen! Nagyon jó színész, nincs amit ne tudna eljátszani!

2015.02.06 Gabor84

Elismerem, hogy az igaz történetek jobbak, mint a fikciók, de ez valahogy nem kapott fel, hiába szól a repülésről is a film. :(

2020.12.17 Gergő380336

DiCaprio egy érdekes szerepben

Láttam már pár DiCaprio filmet, de ez kicsit más volt. Egy furcsa, mégis lendülettel teli embernek az életét kellett visszaadnia, és teljes mértékben sikerült. A film nézése közben folyamatosan ugráltam a hátezmegmosthogyan és a hátezazemberegyistenvolt között, és talán Howard Hughes-t is ilyen emberként tartottam volna számon, ha simertem volna. A film pont olyan, mint Hughes maga: furcsa, hihetetlen és tiszteletre méltó.

2015.02.23 kiscsillag8902

Nagyon lebilincselő a film története. Martin Scorsese remek rendező, az egyik kedvencem. Nagyon jó kis önéletrajzi film lett. Nem elvesztegetett idő, ami film.