A rajtaütés

Serbuan maut

2020.05.11 Di Canio

Ettől a filmtől többet vártam. Az elején még kissé zavaró volt a sok hiba, de aztán hamar látszott, hogy itt a realitással aztán semmit nem foglalkoztak, az egész film egy nagy hiba, óriási hülyeség. Először kommandós akció, mindenkinél rengeteg fegy... Több

2016.02.07 Nathan03

Nagyon jó akció film végig pörgős látványos verekedések minden benne van ami a műfajba kell nem akar több lenni ami ez kérem egy ízig-vérig akció film. Aki nagy alakításokat meg jó történet vár az ne nézze meg mert ez nem az a film.

2015.10.30 fcbnandi

Ez aztán akciófilm a javában. A sok amerikai akciófilm után jól esett egy kis távol keleti szereplőgárdával fűszerezett verekedős, lövöldözős akciófilmet megnézni. Lehetne több ehhez hasonló

2015.08.12 Rikudou6

Nem tudott lekötni a film. Végig az órámat néztem annyira untatott. Bár számomra ezt az érzést adta attól függetlenül másoknak jó szórakozás lehet. Környezetemben sokan dicsérték ezért is vágtam anno neki. De sajnos nem érintett meg túlzottan.

2015.05.18 a.edit63

Kiváló! Nincs moralizálás, nincs üresjárat, de van akció, kőkeményen, megállás nélkül, olyan szinten, hogy a hibák és logikai bukfencek nem is érdekelnek. Így jó, ahogy van!

2015.06.03 Skarsh

A rajtaütés egy nagyon jól megcsinált akciófilm. Semmi több. Elképesztő jelenetek vannak benne, elhanyagolható háttértörténettel rendelkező karakterek. Verekedés, lövöldözés. A sablonosság ellenére is nézhető film. Iko Uwais pedig Chuck Norris ellenfele is lehetne.

2015.06.30 BuBu

Nekem nem jött be A rajtaütés. Valóban az a helyzet, hogy egy nagy, ütős filmet próbáltak csinálni, de több hiba is csúszott a gépezetbe. Az egyik maga a szereplő válogatásnál vétetett. Eléggé pocsék, gyenge színészeket válogattak bele, de ez még tal... Több

2015.06.16 Melibaba

Haat egy kicsit hihetetlen az elkepzeles de az akcio nagyon utos. Neke nagyon tetszett. Hasonlo az ongbak hoz. Aki szereti az ilyen filmeket annak ajanlom.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Rajtaütés. Ebből a szóból szerintem senkinek sem másfél óra tömör akció jut eszébe. Pedig ez itt most nagyjából ennyi, és tudjuk jól, hogy ennél több kell, ha egy klasszikusra vágyunk.

2015.10.02 hawaiipizza

Klasszikus, tökös ázsiai akció film modern köntösben. Sztorit ne keressünk, és a színészi alakítás kimerül abban, hogy mindenki fekete öves minden létező harcművészetből. Ajánlom!

2019.05.22 Nagy Zsolt

Indonézia, Red Bull és Oscar

Oscart kellene adni a harckoreográfusnak, ha lenne olyan kategória, hogy harckoreográfia (persze csak Jackie Chan után). RedBull - lehet az, amit mindenki, hektoliter számban fogyasztott, mielőtt a támadásra került volna sor. A rendőrök és a lakók is. Egyébként hogy kibírtak volna ki, ennyi verekedést. (Ha már verekedett valaki életében, tudhatja: ennyit, ilyen intenzitással semmi kép nem bírna ki - 1,5 órát).Elismerésem a színészeknek, akik a jeleneteket meg tudták csinálni - egy monológot is nehéz megtanulni, nemhogy ennyi mozdulatot. Indonézia - azt nem tudhatom, hogyan is mennek ott a dolgok, de az a benyomásom, hogy a film, az ottani közönség szája ízére készült és marketinggel és az előbbikben felsoroltak miatt túlnőtte magát az országon, merthogy 92%-ban a filmeben a 80-as éveket idéző kung-fu filmek jeleneteit láthatjuk. Már fárasztó is a végére. Valamint a zengővárkonyi cserkészcsapat felszereltségével és logikájával indult neki egy "uzsonnaszünetnyi időben" elrendezni 1:30 arányban, fölényben lévő "besáncolt" ellenséget. Egy tapasztaltabb filmnéző, a történet java részét ki fogja találni előre.

2015.11.26 Niki88

Klassz látványos akciófilm,nagyon jól sikerültek az akciójelenetek élethűen durva lett. Kicsit mást vártam a címe által,igazából csak egy tömény akciót láttam,de vártam,hogy lesz benne valami történet is a háttérben.

2015.03.26 ch003067hd

Tetszett nagyon :D egy igazi akció film, ahol nincs megállás, folyamatos a pörgés, a bunyó, elképszetőek a koreográfiák, brutális, szerintem az egyik legjobb akciófilm.

2015.01.31 Fakesz

az eggyik legjobb akciófilm! hiteles az egész horrorisztikus ház nyomása, a bunyók is ütnek, a zsáner kedvelőinek mindenképp kötelező