A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

2016.02.08 doroffee

Tipikus Guy Ritchie-s modern noir film. Nagyopn pörgős, nagy abszurd és darkos a humora, nagyon jó a film szerkezete. Szuper film.

2017.01.19 Olivér Rózsa

Nem tetszett. Elvileg vígjáték de egyszer se nevetem. Akcióba se egy nagy durranás.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Guy Ritchie legnagyobb klasszikusa, aki nem látta még, az mindenképp nézze meg, aki pedig látta, az úgyis imádni fogja. Ez az a film, ami egyszerre stílusos, pörgős, laza, vicces, komoly, érdekes, szórakoztató, elgondolkodtató és meg sorolhatnám. Tel... Több

2016.04.25 Leoni

Csak Jason Statham miatt néztem meg, de ebben még apró szerepe van csak. Ettől függetlenül megtetszett a film stílusa, a sztori csavarjai, és az emlékezetes karakterek.

2015.06.22 Tomi

Remek kis film amire érdemes odafigyelni hogy a végén összeálljon a kép :) A színészek jók voltak a poénokon lehetett nevetni úgy nagyjából minden a helyén volt. Élvezetes kis film.

2015.10.20 Blindspot

Rendben volt teljesen a látványvilág és a forgatókönyv is. Ezt megkoronázták egy kellemes kis játékkal, amit nem rontott el a zene sem. Összességében egy erős 4-es ha meg kéne határoznom. Apróbb hibák voltak csak ami miatt nem kap 5-öst.

2015.06.03 sonyxxx

Guy Ritchie első filmje, aki sok ötletet vett Tarantinotól, és ezeket szerintem nagyon jól megvalósította. Egy nagyon jó modernkori gengszer film, ami közben vicces is, erőszakos is, a története is csavaros és a zenéje is jó, szóval nem lehet sok panasz rá.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2017.11.17 baalint

Nem véletlenül Guy Ritchie az egyik legjobb rendező ebben a kategóriában. Egyik személyes kedvencem ez tőle, sok jó jelenettel, párbeszéddel. Csak azért 4 csillag mert rövid :)

2017.02.23 időjós

A párbeszédek zsenialitása Tarantinot juttatta eszembe. Elképesztően ötletes, és jól eltalált volt az egész film, számtalan csavarral megspékelve. Érdemes megnézni.

2016.07.27 Karolyka

Érdekes és akciódús látvány és tervezés, történet jellemzi ezt a filmet, bár a színészek képességei azért hagynak kivetnivalót maguk után. Általában a hasonló nyomasztó történetek nem szoktak tetszeni, de ez nagyon jól össze lett rakva, úgyhogy nagyon élvezetes.

2016.05.09 Kutyus

Annak ellenére hogy egy jó krimi, igazi jó vígjáték is , mert humora is nagyon laza, szórakoztató. Időtálló film profi szereplőkkel és profi rendezéssel!

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Vagy ez a film, vagy a Blöff felesleges... Összességében nem lehet panasz rá, első osztályú alakítások, jól vezet el a kisstílű bűnözők világába, de semmi több! Szerettem, egyszer megnéztem, többször nem fogom.

2016.12.01 Szőr SzereLő

Életem egyik korszakának meghatározó kultuszfilmje amit soha nem fogok elfelejteni, már csak azért sem mert vagy 20x láttam. Nem mondanám egyik karaktert sem kiemelkedően jónak, szerintem egyformán profi a rendezővel együtt az egész gárda. Azóta sem ... Több