A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

2023.11.20 Gamehun638

Nem tudom hova tenni ezt a filmet. Olyan, mint a szarvasgomba. Valaki szereti, valaki nem.

2015.01.23 mamiéstöti2

Aki a Blöfföt látta és tetszett, ezt se hagyja ki. Hangulatában, stílusában azonosul a Blöffel. Iszonyatosan jó, kellemes kikapcsolódás. 5/5

2019.04.06 Puncs

Jó kis film, bár én a Blöfföt előbb láttam és az jobban is tetszett. Ebben is minden egyes karakter vicces, aki szereti az angol humort, annak ez be fog jönni. A legnagyobb arc kétségtelenül Vinnie Jones, nemcsoda, hogy a Blöffben is szerepet kapott.... Több

2017.06.10 ArpiHajdu és Réci

"Olyan puska, amivel lőni szoktak? Ó, látom te vagy itt az agy. Bizony, a puskával lőni szoktak." Én sosem voltam nagy Guy Ritchie-fan, a filmjei közül sem láttam mindegyiket, de talán éppen ezért nyerte el a tetszésemet az első játékfilmje. Lehet, h... Több

Mikor megnéztem,ismét végigpörgettem az egész filmet,és megállapítottam,hogy azért nekem annyira nem jött be ez a G.R. rendezésű film.Ízlések és pofonok...Vinnie Jones volt benne a legjobb karakter.

2022.07.14 BRANTON

Guy Ritchie nap - Első állomás

Egy nap tíz olyan Guy Ritchie film, amelyet nézhetőnek, jónak vagy egyenesen zseniálisnak tartok. Kezdjük a napot egy klasszikussal, mely Ritchie első filmje, A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső. A három, általam fentebb jegyzett kategóriából,... Teljes kritika

2015.04.25 Yosihiro

Huu első megtekintésre kissé zavaros volt a film de utánna már minden kitisztul :) Ebből az következik, hogy többször is érdemes megnézni jó film :) Üdv Yosihiro

2017.07.10 Deku

Hát ez nekem konkrétan nem tetszett, számomra nem tudott akkora élményt nyújtani a két karakter. A történet nem lett volna rossz de szerintem abban is lett volna mit javítani. Közepes esetleg.

2018.11.27 harnas1207

Guy Ritchie stílusa nagyon tetszik. Ez a film még talán jobb is mint a Blöff. Ajánlom mindenkinek.

2015.08.31 hsanya182

Összességében egy egyedi hangulatú, túlértékelt csavaros gengszterkomédia, melyben véletlenül több banda keveredik bele ugyanabba a szálba. Igazából a történet ott kezdődik hogy 4 jóbarát pókeren addósságba veri magát, majd minél előbb megpróbáják tö... Több

2021.10.11 Képkockák

Guy Ritchie úgy gondolta, hogy az angol maffiózó élet érdekes lehet, és egy durva focista (Vinny Jones), és mellé néhány feltörekvő színész elhozza nekünk azt, amit a hollywoodi "okosok" nem tudtak... Teljesen igaza van, kár, hogy néhány évvel később a "Wrath of Man" c. filmje pont ugyanaz lett, aminek ez a film mutat be.

2020.12.18 Ildikó Bacskai

Nagyon szeretem Guy Ritchie stílusát, rettenetesen tudok rajta kacagni, imádom a karaktereket, a jellemzésüket, ahogyan minden részletük ki van találva. Fordulatos és meghökkentő a történet, csupa meglepetés, egy percig se lehet rajta unatkozni.

2019.04.06 MidoD7

Extra módon gyenge kategóriás film volt ez. Nézni is szenvedés volt, de végignéztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi. Sajnos végig untam az egészet. Lehet, az én hibám, de ez van.

2022.08.17 Reitman

Egy nagyon fontos film minden rendes filmb*zinak, például nekem! Talán inkább szöveges film. Nem sok film van, amiben majdnem teljesen a Cockey nyelvjárást használják.