A sakál

The Jackal

2021.03.30 József387290

Jó film

Igen, szerintem zseniális.

Willis és Gere... Nem a kedvenceim, és ez után a film után nem is lesznek azok. Kiszámítható, kliséket puffogtató, gyenge színészi játékot hozó film. Ezerszer lerágott csont, az újdonság varázsa nélkül. Kategóriájában vannak jóval jobb mozik.

2018.12.06 mamiéstöti2

Bruce Willis és Richard Gere neve abban az időben igen jól csengett, de a filmet így se sikerült magasra vinni.

2020.04.20 HE7EDIK

Az egyik legjobb filmje Willisnek. Tökéletesen hozza a rideg, számító, érzelmek nélküli bérgyilkost, kedvencem, mikor a házban lemészárolja a zsarukat. Az a csúzli meg nem semmi, szegény Black kapott is belőle rendesen. Kategóriája egyik, ha nem a legjobb darabja.

2018.12.20 harnas1207

Nagyon szeretem a 2000 előtti akciófilmeket, ezekben még volt izgalom és érdekesek voltak a történetek. A sakál sajnos nem tudta hozni a színvonalat, többszöri megnézésre is egyszerűnek tartom. Gere neve egy ilyen filmben már önmagában intő jel lehet.

2021.02.25 uniterra

Lehetett nézni, a baj a forgatókönyvvel volt, és a rendezéssel. Több helyen szinte hülyének nézhettük a rendőrséget. Willis hozta a szokásos formáját, ha nem is a legjobbat, én a ponyvaregényes munkáját százszor jobbnak tartom. Gere meg olyan geres volt, Poitiernek jutott a hálátlan, hülye figura. Egyszer nézhető.

2015.04.26 Zsofi821

A tipikus maffia történetek egyszerűbb verziója, mely nem nyújtott egetrengető élményt. nagyon Willisre szabott szerep, többi filmjéhez képest azonban visszalépés

2015.08.27 avocados

Átlagos akciófilm, egyszerű sztori, kiszámítható a történet és a végkifejlet. Mindehhez hozzácsaptak két nagy nevet, hogy jó film lehessen ebből. Hát nem igazán lett az.

2016.01.30 Pumpu

Eléggé felhigított verziója lett ez az Edward Foxos verziónak, a könyvről nem is beszélve. De ha ettől megpróbálunk függetlenedni, ami persze nehéz, és talán nem is tanácsos, akkor szerintem ez egy tűrhető film, ami le tudja kötni az embert, izgalmas... Több

2014.11.06 Gríz

Szerintem ez egy viszonylag közepes akció-krimire sikerült néhány jó színésszel (Gere és Willis is meglepően jól játszanak szerintem, pedig egyiküknek sem ez a fő műfaja), de összehasonlítva az eredeti, hetvenes évekbeli verzióval, ami minden volt, csak nem "közepes", ez a film inkább gyengének mondható szerintem.