Egy kis szívesség

A Simple Favor

2019.07.02 ZozArt89

Kriminális krimi

A filmről nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy melyik kategóriába akar tartozni mert egy kicsit mindegyik, de nem egy összeálló egészben hanem mintha kis részleteket kapnánk a műfajokból. Családi filmből átcsap krimibe, onnan thrillerbe és még romantikus szálat is kapunk ha nem lett volna elég az előzőek tömkelege. Anna Kendrick karaktere számomra kifejezetten irritáló volt ezzel a buzgómócsing stílusával. Erre lehet azt mondani, hogy jó színészi munka hiszen elérte ezt az érzést nálam. Eszméletlen játéknak lehettünk szemtanúi. Emily és Stephanie pedig tökéletesen kiegyensúlyozzák egymást míg a férj már-már átlagosnak számított közöttük. A mellékszereplőknek különösebben nem volt semmi haszna, ebből kifolyólag pedig gyakorlatilag rájuk hármójukra korlátozódott a film. Csavar is volt benne szép számmal, talán túlzóan sok is de legalább próbálkoztak. Összességében a film inkább tévében nézős fajtának felel meg mint mozis élménynek. Egyszer mindenképpen nézhető és még élvezhető is.

2018.09.17 vivikejencikelara

Rettenetesen várom már, hogy eljussak a moziba és végre megnézzem. Itt volt az ideje , hogy Blake Lively főszerepet kapjon egy olyan filmben amiben titokzatos, irigyeljük mi hölgyek az ilyen világban élő nőket. De nem csak ez izgalmas számomra, hanem a történet sem mindennapi. Nem is tudok más hasonló filmről.

2019.05.31 imreacs82

A film Anna Kendrick miatt is nagyon bejött, nagyon szeretem a színésznő filmjeit, aki újabban feljövő ágban van, nem véletlenül. Kitűnő film, jó sztorival.

2018.09.21 Minka

Szerintem egy nagyon jól felépített "csajos krimi", ami mindamellett, hogy vicces, tele van váratlan fordulatokkal. Persze nem fogja a körmét rágni izgalmában az ember, talán nem is ezt akarták elérni vele, de ahhoz, hogy az ember kikapcsoljon és jól... Több

2018.09.17 Timo93

Tipikusan az a film aminek az előzetese felkelti az érdeklődést de amit 20 perc után láttunk az nem az élvezhető kategória. Értelmetlen katyvasz lesz, azt se tudjuk mit láttunk, dráma? zs vígjáték? thriller? Nem értem a rendezők mit akarnak, mert ami... Több

2019.11.06 Tyoci

Tökéletesen felépített film. Még csak eszedbe sem jut, hogy pisi szünetet tarts. Egyszerűen annyival magával ragad a történet, a cselekmények sorozata, hogy lehetetlen leállítani. Bevonz és igenis jelen akarok lenni, nehogy lemaradjak valamiről. Ha netán eddig valaki ráért telefonozgatni film közben, most garantáltan nem teszi!

2022.10.16 turjild

Pezsgő kivétel volt, jó értelemben, mind az utóbbi idők krimijei, mind a vígjátékai között. A két szereplő nagyon jól hozta a karaktert, és bár nem volt rettentően izgalmas, végig lekötötte a figyelmet. Bár csajos film, a család férfi tagjának is tetszett nagyon.

2019.05.01 alkonyfeny

Unalmas

Bennem lehet a hiba, de ez a film borzasztóan gyenge. Tele van olyan klisékkel, amit az ember 10 perccel a film kezdetet után fel tud rajzolni, amivel nem is lenne probléma, ha nem érezném azt folyamatosan, hogy nem el akarja lopni az életemből ezt a 116 percet. A filmeben megmutatott vizihulla miatt kap csak 2 csillagot, ami a filmből teljesen kilóg (felfelé).

2018.10.13 ipszilon

Nekem nagy meglepetés volt ez a film. Egy kb. zsékategóriás vígjátékszerűségre számítottam, amit könnyen elfelejtek, és bosszankodni fogok utána, hogy megvettem egyáltalán a mozijegyet. Nem így történt. Engem nagyon lekötött a sztori, és meglepett, h... Több

2018.09.14 vitto

Be kell vallanom számomra ez eddig az év legpozitívabb csalódása. A párom vett rá, hogy nézzük meg, és milyen jól tette. Az első trailer láttán nem voltam bizakodó, egyszernézős, lapos thrillernek tűnt, de a film tökéletesen meggyőzött. Erős, kellően... Több

2018.09.13 danda115

Jóféle neo noir egy kis humorral fűszerezve. Hiányzott már nekem egy ütős thriller 2018-ra (volt azért, de nem sok), és az Egy kis szívesség hozta, amit vártam tőle, sőt, egy kicsit többet is. Nyugodt szívvel merem ajánlani.

2018.09.12 gandalf01

Teljesen lenyűgözött ez a film, kiváló alakításokat láthattam, még ha a sztori nem is kötött le annyira nagyon. Mindenképpen érdemes megnézni!

2018.10.29 Dorina450

Én egy kicsit többet vártam tőle. Már a közepétől sejteni lehett hogy mi lesz a vége. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni a poénok és Blake Lively színészi játéka miatt.

2018.09.10 Gwen_mot

Hát, én nem szeretnék senkit sem megbántani, de nem értem ezt a nagy hűhót a film körül. Egyrészt szerintem teljesen kiszámítható a cselekmény, ráadásul igencsak el vannak nyújtva a jelenetek. Hát, nem tudom, szerintem ez már ízlés kérdése.