A szakasz

Platoon

2021.07.25 Drtudor

Vietnam témában alap.

Oliver Stone egy korszakos zseni (JFK, Tőzsdecápák, Született július 4.-én, Halálkanyar,Nixon,stb...)egy igazán megdöbbentően lélekbemarkoló alkotása. Sokan csináltak filmet Vietnamról, de ez lett a legjobb! Sheen és Berenger csúcsra jártak, de minden szereplőt csak dicsérni lehet! Ajánlott kategória!

2020.12.02 Gyorvik

A háború lélektana

Négy jelentős film is készült a második indokínai háború – vagy közismertebb nevén a hírhedt vietnami háború – kvázi feldolgozására lelki-szellemi és morális értelemben az egyén és az egész amerikai társadalom részéről. A kiemelkedőbbek ezek közül a ... Teljes kritika

2017.07.08 Deku

Általában kedvelem a háborús filmeket de ez valahogy nem tudta hozni azt a szintet amitől kedvelhető lett volna számomra. Inkább untatott a dolog és ez volt az ami miatt ilyen rossz értékelést kap tőlem.

2019.03.02 dailyfilmsan

A háborús filmek sokasága közt a szakasz szerintem méltó helyet taposott ki magának. Igazából hozza azt amit a társai, viszont az emberi érzelmeket jobban megragadja. Nagy bonyodalmakat nem vonultat fel csak folyik a saját medrében és ez így van jól.

2017.02.25 rainman

Nem tudok mást, csak puffogtatni rá az ajnározó jelzőket: Több, mint 30 éves alkotás, de letaglózó és elemi erejű még ma is! Oliver Stone legnagyobb filmje! A legjobb háborúellenes háborús film! Minden formában és verzióban láttam már (VHS kazettán a... Több

2019.04.05 MidoD7

A színészek és a látvány egész pofás volt, de a sztori nem. Leginkább a történet volt az, ami nagyon nem tetszett, a többi még talán rendben is lett volna, ez azonban elrontotta a szórakozásom.

2015.02.10 Milanman

Az egyik legjobb film, amit valaha a vietnami háborúról, a háború természetéről és az emberre gyakorolt hatásáról, a szemben álló felek különböző nézőpontjáról készítettek.

2019.07.15 ZozArt89

Nem vagyok nagy rajongója a háborús témának filmek terén de ez bizony tökös film lett. Ha mindegyik hasonló színvonalat lenne képes hozni még talán én is megkedvelném ezt a zsánert.

2016.01.25 Adepto

Ez az alkotás nálam a FILM. Zseniálisan realisztikus, hihetetlen valóságos emberi érzésekkel, félelmekkel és történettel. Az hogy a katonák nem csak az igazi ellenséggel harcolnak, hanem egymással is hátborzongató. Ennek csúcspontja és gyakorlatilag ... Több

2016.11.15 goat2000

Ez egy jó háborús film, jók a jelenetek és maradandóak. A története és a cselekmények is nagyon jók. A szereplőket nagyon eltalálták az adott szerepekre, az egyik legjobb film a kategóriájában.

2015.06.25 FarZoo

Nekem ez a film túlságosan sablonos, unalmas volt. Igaz, hogy a sztori választás érdekes, de mégsem hozta ki azt belőlem , amit vártam. Vannak a kategóriában sokkal jobb filmek.

2016.05.07 anita9215

Igazi gyöngyszem lett ez a film, telitalálat volt mind a karakterekkel mind pedig a történettel, ami nekem hatalmas szórakozást biztosított és szerintem szuper alkotás lett. Ajánlom bátran mindenkinek.

2016.12.27 film kedvelő

Személy szerint én nem szeretem a háborús filmeket, de ez valami mestermű volt. Ennél jobban egy háborús film se tudta bemutatni, milyené válik egy katona, ha sokáig van bevetésen. Továbbá nagyszerűen mutatta be, milyen pusztító és egyben kegyetlen volt a vietnami háború