A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt

Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann

2016.08.01 Fanni11

Erdekes film amit egyszer megnezel es kesz akkor jo de masodszor uncsi lesz!

2016.04.17 vertigo

Jön az öreg, és kő kövön nem marad :) Hatalmas film, tipikusan az a fajta, mit biztos, hogy többször is meg fogok nézni. Engem különösen megérintett, a könyvet is olvastam és azt is imádtam. Bár a könyv lényegesen hosszabb (okés, ez világos, de remél... Több

2015.03.28 Dancer

Hát erre a filmre nincsenek szavak. :D Vagy nagyon fog tetszeni vagy nagyon nem. Én inkább ez utóbbi kategóriába tartozok, nagyon abszurd film, de tökéletesen meg tudom érteni azokat, akiknek tetszik.

2015.01.29 Dotty90

Szerintem kicsit Forrest Gumpra hajaz, de a sajátos humora mindent visz. Azoknak akik könnyed szórakozásra vágynak vagy a Lipót benépesítésére magyar statisztákkal, esetleg egy jól sikerült könyv adaptációra kíváncsiak. Mindenképpen érdemes megnézni.

2016.02.15 Bulki

Én ugyan nem olvastam el a könyvet, de a film parádésra sikerült. Nem is tudtam, hogy a svédeknek van humorérzéke. Rengeteget lehet rajta nevetni, ugyanakkor van pár erős drámai pillanata is. Egyszerűen remekül össze van rakva. Azt hiszem rászánom magam, és elolvasom a könyvet.

2015.02.08 domii93

A barátommal néztük meg a filmet, úgy, hogy a könyvet nem olvastuk, nagyon aranyos története van, a néző végigizgulja a főszereplő kalandjait. Könnyed két órás esti program volt, érdemes megnézni! Kiszámíthatatlan fordulatokkal van tele a film.

2017.06.30 M4T

Azt mondják, hogy Allan Karlsson a svéd Forrest Gump, és van is benne valami. A figura szeretetre méltó, aranyos, kissé kétbalkezes, ugyan akkor meglepő potenciállal bír. A film maga varászlatos, rendkívül eredeti és roppantul szórakoztató. Biztos, hogy vastag betűkkel írja be magát a filmtörténelembe.

2015.02.16 Jessie

Na igen, első sorban az abszúrd humor kedevlőinek készűlt film. Tipikusan olyan, hogy nem azért nézed végig merthogy olyan lebilincselő, hanem a kíváncsiság hajt, hogy mi lesz a cselekmény végkifejlete.

2016.04.18 suglot196

Ez a film a filmet látva zseniális a könyvet látva annyira nem mert a könyv az annyira jó volt rengeteg humor egy latin amerikai sorozatban nincs ennyi fordulat zseniális. Ebből a könyvből inkább egy 3 részes filmsorozatot kellett volna csinálni mert rengeteg dolgot nem tettek bele ami kifejezettenk jó.

2017.01.14 Tünde Tóth

Ez a film a Svéd Macskajaj :) Legyen róla elég ennyi, és ezzel mindent el is mondtam, a maga nemében zseniális, miközben végigvezet a 100 év politikáján :)

2015.01.25 svar

Pont az imént néztük meg a filmet és mindenképpen pozitív meglepetés volt, nem nagyon tudtuk mire számítsunk, mivel nem olvastuk a könyvet. Rendkívül humorosan ragadja meg a történteket, az ember gyakorlatilag végig, minimum mosolyogva, figyeli a bénázást. :) Könnyed ~2 óra szórakozás, bárkinek nyugodt szívvel ajánlom!