A tökéletes trükk

The Prestige

2018.08.14 buzsikturner

Egyike azon filmeknek, amiket elfelejtenék, csakhogy újra megnézhessem! Persze így is volt hozzá szerencsém többször, és minden alkalommal egyedi élmény. Talán az első megtekintésnél is jobban szerettem, mikor másodjára ültem neki, és kerestem a jele... Több

2015.12.02 somoha

Izgalmas és sok fordulatot tartalmazó film, amelyet nem elég egyszer megnézni. Nagyon jók a színészek, velem elhitették amit el akartak hitetni sokakkal.

2015.03.31 tbandi1989

Nolan ezen filmje is tökéletes.Egyáltalán nem kiszámítható, csavaros sztori, és remek alakítások. Aki szereti a rendezőt, annak kötelező darab! :D

2015.01.26 M. Natalia

Zseniális csattanó!

2015.02.14 Anrael

A versengő felek kezdetben egy helyről indulnak, a nézők szimpátiája terén is, de az a történet kibontakozása közben ugrál a két színész között. Misztikum és technika, mindent megpróbálnak, hogy a másikat felülmúlják, ám ezért nagy áldozatokat hoznak. A rendezés is kiváló, mint ahogy a színészi játék is.

2015.01.27 marica

Nolan-i színvonal, nagyszerű színészek, érdekes történet. Nem csalódtam Nolan nagyszerű rendezésében ennél a filmnél sem.

2015.03.31 Dcorp1963

Végig benned van az érzés hogy tudod mi történik, de egyáltalán nem azt kapod. Nos, ez így jó is volna. De a végét le kellett volna zárni..

Érkezés
2004
Felhőatlasz
2012

2015.04.26 dodmin

Ezen a filmen végig izgultam,hogy most mi fog történni. Érdekes volt,mert sosem tudtam mi lesz a következő lépés. A színészek is beleadtak mindent.

2015.03.31 csusza

Egy filmben nagyon sokat számít véleményem szerint ,hogy milyen szereplők játszanak. Ha egy filmbe nem ismert szereplők vannak ,de a történet és az előadás oké, akkor egy jó filmet láttunk. Viszont ha kiváló színészek társulnak a jó sztorival akkor ... Több

2015.02.25 FANNA

Remek film! Fordulatos és rejtelmes, de én pont ezt szeretem benne.

2015.02.14 orevivien

Szórakoztató , fordulatos , frappáns film! Egyszer nézhető, de akkor jól szórakozik a néző!

2015.02.11 reat

Érdekes alapsztori, jó megvalósítás jellemzi a filmet. Nem sok, nem kevés, pont tökéletes. A hangulata külön megfogott és a végkifejletre egyáltalán nem gondoltam. Nekem bejött!!

2015.02.09 seszter2200

Izgalmas érdekes és nagyon elgondolkodtató az üzenete a filmnek, ezért ugyan sok csavaron, trükkön és varázslaton kell keresztülmennünk, de a végén megkapjuk mindenre a választ, egy utolsó mindent vivő csavarral amire senki sem gondolna... Színészek mindent beleadtak és a képi világa is nagyszerű. Ajánlani tudom csak.

2015.01.29 manoarc

Nagyon jó alakítások, jó filmzenék és rendkívül csavaros történet, egyszóval tetszett!