Vélemények: A tökéletes trükk (2006)

Timike   2020. 09. 25.

A tökéletes trükk a tökéletes film. Már ezerszer láttam, de nem lehet megunni és mindig valami újat fedezek fel a történetében.

Shelby07   2018. 01. 11.

Nagyon elgondolkodtató, hihetetlen fordulatokkal. Nagyszerű film, nem egyszer nézhető film, végig élveztem.

Puncs   2019. 04. 06.

Nagyon érdekes, izgalmas film, néhol kicsit sokkoló is. Végig fordulatos, remek a színészi játék és a díszlet is. Simán többször nézős, még sokadik megnézés után is feltűnik benne valami kis apróság, egy újabb összefüggés. Nekem nagyon tetszett.

indingo   2018. 03. 17.

Sose felejtem el, amikor először láttam. Annyira ingergazdag volt a film, hogy csak kapkodtam a fejem. Egy remek történet, amely az időben is kószál, pazar színészek, némi történelem, meghintve egy kis misztikummal.

rbernadett   2015. 09. 08.

Nagyon - nagyon szeretem ezt a filmet, mert hosszú idő után ez volt az első film, aminek sikerült meglepnie. Annak idején, amikor először láttam szinte nulla elvárásaim voltak vele szemben, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy teljesen a képerny... több»

Deku   2017. 07. 08.

Nem olyan régen volt szerencsém megnézni a filmet és azt kell mondjam, hogy bámulatos. Remekül elszórakoztatja a nézőt, nem egy főnyeremény de mégis magával ragad.

Berto49   2018. 01. 12.

Két illuzionista életre-halára szóló harca a múlt századi Londonban, két nagyszerű színész főszereplésével. Hugh Jackman és Christian Bale teljesítménye méltó a legnagyobb elismerésre. Annak ellenére, hogy majdnem minden jelenetét stúdióban vették fe... több»

szaka123   2016. 01. 22.

Iszonyatosan erős film. Kiszámíthatatlan, meglepő, mestermű. Nagyon jól megírt forgatókönyv, mondjuk hozott alapanyag volt, de nagyon jól összerakták a Nolan testvérek. Christopher pedig ismét bizonyította, hogy egy zseni. Többször is megnézhető film!

NGN   2020. 01. 15.

Egyszerűen zseniális amit a két főszereplő művel a vásznon. A történet magával ragadó, a csavar a végén felejthetetlen. Nolan mesterművet alkotott.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Nem vagyok egy nolan fan, de ami jó az jó :) A 10 pontot erősnek érezném, de 8as simán megvan sztem. Amúgy is kevés a bűvészes mozi, sőt, ezen kívül az Edward Nortonos mágust tudnám még fejből mondani, de az nekem nem tetszett ennyire, 7 pontos mondj... több»

andor50   2015. 02. 26.

Tipikusan az a film, amit évente meglehet nézni mert újra és újra meg kell érteni mi is történik. Mert a film után elég sokat lehet gondolkodni, de ahhoz, hogy teljesen meglehessen érteni többször érdemes megnézni. Nolan nagyot alkotott itt is.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 19.

Bale és Jackman. Jó színészek, de itt most ebben a felejthető filmben nem tudtak maradandót alkotni. A film mondanivalója, hogy mindenáron, és mindent fel kell áldozni a cél érdekében. Ennyi, megnéztem, és többet nem is fogom.

Szilonka   2018. 04. 06.

Zseniális film, csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni. Ez a varázslós téma körüli harcé a két ember közti ellentét remek hangulatot adott a filmnek.

Norbi   2018. 07. 09.

Nagyon ötletes film. Mindvégig izgatottan figyeltem, hogy alakul a történet . Csavarban nem szegény, ami jól is áll a filmnek. Maga a témája is érdekes és a kivitelezés sem elhanyagolható.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Ütős film. Több szálon fut és kezdetben nem is ért mindent az ember, de utána minden összeáll. Nagyon jó a története, igazán egyedi.

VvV   2018. 10. 28.

Nagyon gazdag és tartalmas film. Aki egyszer látta nem feledi. Sosem felejtem el amikor előszőr láttam leesett az állam.

Ms. Akárki   2019. 04. 23.

Hugh Jackman miatt néztem meg főként, mert amilyen filmre ő rábólint, hogy benne van, az általában nagyon jó. De ezt sajnos megbántam, hogy rááldoztam az időmet. Az alapgondolat izgalmas lett volna, ha nem húzzák ennyire szét az egész filmet. Ettől u... több»

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Magával ragadó a film története, nagyon sok minden történik benne. Van ahol vicces, máshol elgondolkodtató vagy megrázó. A szereposztását imádtam.

harnas1207   2018. 11. 22.

Tökéletes trükk a tökéletes film! Nem sok filmet ismerek, ami a bűvészek világával foglalkozik, főleg nem ilyen műfajban. Számomra ez egy 10/10-es film. Külön kiemelném a színészek játékát.

Dodi   2015. 06. 04.

Szerintem egy kicsit vontatott, de érdekes és látványos film, a logikája egy idő után számomra kiszámíthatóvá vált, ennek ellenére jól szórakoztam. Hugh Jackman-t imádom és itt is nagyon tetszett az alakítása.

Yosihiro   2016. 05. 19.

Nem semmi film azt hiszem ez mindenképp egy olyan kikapcsolós film amit látni kell. remek szinészi alakítások és káprázatos trükkök! csak ajánlani tudom aki tudja nézze meg azt hiszem ezzel mindent elmondtam és az 5 csillag is magáért beszél :) Üdv YOI

moviewer   2017. 07. 20.

A film mesterien van felépítve. A színészi játék, a rendezői munka, a történet, a csavarok...Összességében zseniális film. Sokszor újra lehet nézni, mindig élvezetes. Gratulálok az egész stábnak.

MidoD7   2019. 04. 03.

Mit is mondhatnék. Pusztulat jó történet, eredeti és megkapó. A zene tökéletes, a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem csalódtam.

Lonka   2017. 07. 26.

Nálam benne van a 10 legjobb filmben. A története valami egészen rendkívüli, furfangos és rejtélyekkel teli, kiszámíthatatlan. Leesik az ember álla tőle. A színészeket imádtam.

VFTS   2016. 08. 18.

Remek történet, jó szereplőkkel. Talán egy kicsit lehetne rövidebb a film.

Timcsi   2019. 01. 20.

Egy olyan film amit többször meg lehet és meg is kell nézni. A hangulata hamar a hatása alá keríti az embert.

Greeta   2017. 12. 15.

Csak szuperlatívuszokban lehet róla mesélni. Nagyon élvezetes a története, nem tudod hová tenne az eseményeket és csak töröd rajta a fejed, de a végén mindenre fény derül.

kevelin   2017. 10. 13.

Mindig is imádtam a szemfényvesztésről szóló filmeket, de hálistennek ez annál többet adott. Tökéletes thriller-szórakoztatás.dráma egyveleg :)

Timon   2019. 10. 27.

Tartalmaz cselekményelemzést. Olykor ezt a filmet ,,Tökéletes film"-nek is szoktam nevezni,mert olyan erős és jól összetett,hogy ez bizony mestermű-kategória. Végig két dolgot figyeltem:az alkotást és azt,hogy vajon mi lehet a végkimenetele. Az utóbb... több»

Zsceeeka   2015. 05. 03.

2 zseniális színész hozza a főszerepeket, nem is okoznak csalódást. A történet érdekes, az én figyelmemet végig fenntartotta. Nolan nem igazán tud mellé nyúlni.