A tökéletes trükk

The Prestige

2016.10.14 Hablaty

Ilyen filmekre volna szükség. Kiszámíthatatlan, izgalmas, humoros és feledhetetlen.

2016.04.26 Bogi

Rendkívül izgalmas film. Fenntartja a figyelmét a nézőknek elejétől a végéig. Hugh Jackman teli találat erre a filmre. A történet rendkívül átgondolt és a fordulatok is isteniek. Bár a szinkron szerintem itt nem igazán passzol. Mindenképpen feliratosan érdemes nézni eredeti szinkronhangokkal:)

2017.05.30 szkodvig

Címe ellenére, nem tökéletes. Az alapsztori jó, tele csavarokkal ám itt-ott azért könnyen el lehet veszni és ez nem feltétlen a néző hibája, nem unalmas film ám itt-ott eléggé vontatott. Ennek ellenére igen csak pozitív csalódás volt anno.

2016.02.10 norbi0102

Szerintem egy kicsit vontatott, de érdekes és látványos film, a logikája egy idő után számomra kiszámíthatóvá vált, ennek ellenére jól szórakoztam. Hugh Jackman-t imádom és itt is nagyon tetszett az alakítása

2018.03.19 Rendszergizda

Remekül indul film eleje, nagyon tetszik, hogy két karakter amennyire szeretik egymást, annyira meg is gyűlölik egymást, és végül mind a két karakternek ez lesz a veszte. Viszont az nem tetszik, hogy a vége fele nagyon elszálnak valóságtól.

2016.06.23 postaslaszlo8

Ez az egyik személyes kedvencem, de ezzel biztosan nem vagyok egyedül. Ez az egyik legjobb thriller, amit valaha leforgattak, minden egyes perce leköt, a történet elgondolkodtat, a színészek nagyon jók.

2015.06.30 padfoot8925

Zseniális film, kötelezően többszörnézős!Iszonyatosan jó, aki szereti az elgondolkodtató izgalmas filmeket, amik alatt egy percre se lehet megnyugodni, annak ajánlom bátran.

Érkezés
2004
Felhőatlasz
2012

2015.06.20 Lord British

Picit lassan indul be a film, de (ami manapság egyre kevésbé érvényes) végig fenn tudja tartani az ember érdeklődését és kíváncsiságát. A végkifejlet szerintem zseniális, és ugyanakkor megrendítő.

2015.05.18 a.edit63

Zseniális film, tökéletesen elgondolkoztató, ami kifejezetten remek benne. A képivilágtól elkezdve a storyn-át a színészek alakításáig minden kiváló. Remek film, remek rendezés, habár Nolan-ban ritkán lehet csalódni.

2017.02.19 clay00

Nos egészen összezavart elsőre...és másodikra is. Nehéz volt követni, szóval nagyon zseniális lett. Kicsit talán néhol túl hosszú számomra. Nézzétek meg ezt a filmet és megértitek vagy sem,akkor újra és újra nézzétek meg.

2016.04.27 mrfaktor

Nem véletlenül lett Christopher Nolan az egyik kedvenc rendezőm. Ezzel a filmjével is bebizonyította, hogy az orránál fogva tudja vezetni az embereket, mert ahova kifut a film, az nagyon beteg. Ha lehet senki ne olvasson kritikát a filmről, ugyanis lelőhetik a film lényegét.

2020.08.15 BalogJoe

Na, igen!

A kevés filmek egyike, amit akárhányszor meg tudok nézni.

2015.07.14 prongs2001

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!

2015.06.29 Prücsök

Nagyon nagy film. Van benne izgalom, fordulatok, dráma, minden ami egy jó filmhez kell. A forgatókönyv, a rendezés nagyon jó. A színészekre se lehet panasz. Ajánlom!