A tökéletes trükk

The Prestige

2015.11.21 irongozu

Rendkívül csavaros, fordulatos thriller. Az utolsó pillanatban is tudott meglepetést okozni. Lehet, hogy pont ezért a címe: Tökéletes trükk.

2019.04.14 iq.csabi

A tökéletes trükk egy tökéletes film lett. Remek szereplők, remek történek és egy jó fordulatos sztori.

2016.02.05 Adepto

Hihetetlenül jól összerakott film, zseniális színészi alakításokkal, látványos megoldásokkal és egy olyan történettel amely végig leköt. A két bűvész versengése eleve adja az alapfeszültséget és egy-két csavarral még ezen is sikerül emelni. Szinte me... Több

2017.06.01 jencike1985

Nem szeretem a bűvészettel kapcsolatos filmeket és nem is volt nagy elvárásom vele szembe, de nagyon meglepett. Leszögezett a tv elé és csak bámultam és bámultam. Nagyon jó!

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Bűvészet, misztikus, barátság, ellenségeskedés, fordulatok... Van itt minden, ami egy igazán remek, klasszikus Nolan filmhez kell. Ez a film zseniális. Annyi meglepetés, csavar, fordulat és minden ehhez köthető dolog van benne, hogy az ember elsőre és egyszeri megnézéssel szerintem nem is fogja fel. 10/10

2017.01.22 Gábor Rózsa

Aki, szereti a Nolan filmeket ezt is szeretni fogja. Aki, szereti a varázslós filmeket az is szeretni fogja. Aki, szereti a karakterdrámákat az is szeretni fogja. És aki szereti a gondolkozósan érzelmes, bölcs és csavarokkal teli filmet az is szere... Több

2016.09.28 Ghotik

Nagyon jól összerakott film. Fordulatos, izgalmas és van csattanó a végén. Tetszik, hogy nem kiszámítható, egyáltalán nem sablonos. Színvonalas film profi szereplőkkel.

Érkezés
2012

2021.12.13 Péter Fazekas

Nem rossz film.

2017.11.24 Sem Rorrey

Zseniálisan magával ragadott. Maga a történet egyszerű, az állandó csavarok viszont rettentő izgalmassá, feszültté teszik. A szemfényvesztés tökéletesen van jelen a filmben.

2016.09.06 Pirospingu

Nyomott hangulatú, mégis vonzó film ez. A bűvészmutatványok eltörpülnek, mert igazából egy rivalizálásnak az elfajulásáról van szó, ahol a halál se megoldás. Pár logikai bukfenc azért még így is van de nem tudok 10/10-nél gyengébbet adni, annyira jó még így is.

2015.05.30 Brigusz724

Annyira imádom ezt a filmet, úgy ötször láttam, egyrészt azért, mert ez lett a kedvencem, másrészt pedig valahányszor megnézem, mindig észre veszek valami újat benne, amit előtte még nem sikerült. Fantasztikus alkotás, remek színészekkel, a történet pedig annyira magával ragad, és nem tudhatod előre, hogy mi lesz a vége.

2018.07.06 oneminute

Nagyszerű film, tele meglepetéssel, látvánnyal és trükkel. Zseniális a történet, és váratlan a fordulat a végén. Én másra számítottam. Jól megírt forgatókönyv. Más amcsi filmeknél, már az elején lehet tudni a végét, de nem ennél a filmnél.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Látványos és élvezet dús! Ajánlom! Aki szereti a csodákat nézze!

2015.01.25 Mate

Nolan második legjobb filmje, amit még ezredjére sem fogok megunni. Annyira tökéletes alkotás, hogy hiba lenne tovább vesztegetni szavaimat hibákat keresve. A történet egészen egyedi és a színészek nagyon hitelesen hozzák az ellenséges bűvészek szerepét.