A tökéletes trükk

The Prestige

2015.06.04 Dodi

Szerintem egy kicsit vontatott, de érdekes és látványos film, a logikája egy idő után számomra kiszámíthatóvá vált, ennek ellenére jól szórakoztam. Hugh Jackman-t imádom és itt is nagyon tetszett az alakítása.

2017.12.15 Greeta

Csak szuperlatívuszokban lehet róla mesélni. Nagyon élvezetes a története, nem tudod hová tenne az eseményeket és csak töröd rajta a fejed, de a végén mindenre fény derül.

2019.04.03 MidoD7

Mit is mondhatnék. Pusztulat jó történet, eredeti és megkapó. A zene tökéletes, a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem csalódtam.

2019.01.20 Timcsi

Egy olyan film amit többször meg lehet és meg is kell nézni. A hangulata hamar a hatása alá keríti az embert.

2017.10.13 kevelin

Mindig is imádtam a szemfényvesztésről szóló filmeket, de hálistennek ez annál többet adott. Tökéletes thriller-szórakoztatás.dráma egyveleg :)

2017.07.20 moviewer

A film mesterien van felépítve. A színészi játék, a rendezői munka, a történet, a csavarok...Összességében zseniális film. Sokszor újra lehet nézni, mindig élvezetes. Gratulálok az egész stábnak.

2016.08.18 VFTS

Remek történet, jó szereplőkkel. Talán egy kicsit lehetne rövidebb a film.

Érkezés
2004
Felhőatlasz
2012

2015.05.03 Zsceeeka

2 zseniális színész hozza a főszerepeket, nem is okoznak csalódást. A történet érdekes, az én figyelmemet végig fenntartotta. Nolan nem igazán tud mellé nyúlni.

Bármikor megnézem...

A forgatókönyv, a díszlet, a rendezői és színészi munka... én semmiben nem találok semmi kivetnivalót. Lehet, hogy elfogult vagyok... de nekem nagyon tetszik, ezért elnézést, ha valakinek más a véleménye... C. Bale, H. Jackman, M. Caine amúgy is húzónevek... Szóval aki nem látta, egyszer mindenképp nézze meg... szerintem...

2020.09.25 Timike

A tökéletes trükk a tökéletes film. Már ezerszer láttam, de nem lehet megunni és mindig valami újat fedezek fel a történetében.

2019.01.04 szabomarc

Fordulatos film, láttam negatív kommenteket is, de azokkal őszintén szólva nem tudok egyetérteni. Tetszett hogy attól függetlenül micsoda riválisokról szól a történet, végsősoron az egymás iránti tiszteletet is kifejezik benne, úgy ahogy. Én speciel ajánlani, tudom, mert fordulatos és érdekes a témája - szerintem.

2016.02.08 doroffee

Az egyik legjobb film, amit valaha láttam. Csodás a látványvilág és a zene - de ez igazából mindegy is. Nagyon csavaros, feszült, mindvégig izgalmas történetet kapunk, amely sosem azt nyújtja, ami várunk tőle. A színészi alakítások pedig frenetikusak.

2015.09.29 Loborg

Nem is tudom , hányszor néztem már meg ezt a filmet , nagyon szeretem . Ez a jó sztorinak is köszönhető , de főképp a 2 főszereplő színésznek. Ajánlom!

2018.08.24 Eniq

Igazán remek film volt nagyon jó színészekkel benne. Fordulatos és izgalmas a történet a vége számomra meglepő volt, de nagyon tetszett. Nem csak egyszer nézhetős igaz ha egyszer már látta az ember akkor már nincs meg a csattanó a végén, de ettől függetlenül szerintem meglehet többször is nézni.