Zodiákus

Zodiac

2018.11.29 harnas1207

Nekem a film színész gárdája miatt lett érdekes a film. Jó kis nyomozós történet, főleg annak tükrében, hogy igaz sztori. Sajnos az ront rajta, hogy mint a való életbe itt sem lett meg az elkövető, így úgy érezhetjük hiába néztük meg a filmet.

2016.03.13 citizenfour99

Számomra a legkevésbé tetsző Fincher alkotás. Hosszúra nyújtott történet, ami már sokszor átment nálam unatkozásba.

2017.01.16 MKristijan

Utólag láttam meg hogy Fincher rendezte, így egésszé vált a dolog. Nem ismertem az alapsztorit, a lezárástól hirtelen féltem , de számomra egésszé vált :D. Tetszett

2016.04.26 TribeBubu

Régebben már láttam, akkor nem kötött le túlságosan. Nem is emlékeztem szinte semmire belőle. Ezúttal viszont nagyon tetszett. Nem egy pörgős film és nagyon hosszúra van nyújtva, ráadásul a bővített változatot néztem meg most, ami vagy öt perccel hos... Több

2015.05.13 Syracuse

Mark Ruffalo egyik legjobb filmje. Szerintem. Nyilván ez sem tökéletes, de a szereplőválasztás jó, a fényképezés szintén, a hangulatát már ezek megadják.

2015.02.11 Zsceeeka

Jó film, de azért szerintem kicsit túlmagasztalt. A színészek rendben vannak, a történet is izgalmas, de a legnagyobb részt azért tetszett, mert igaz történet, enélkül sokkal kevesebb lenne. Finchernek azért vannak ennél jobb filmjei is.

2019.01.06 szabomarc

Szerintem zseniális lett a film, tökéletes színészi gárdával. Nekem nagyon tetszett, lekötött a történet, pláne, hogy megtörtént eseményeken alapszik. Ajánlani tudom mindenkinek.

2016.02.09 doroffee

Jó kis film a Zodiákus-ügy felgöngyölítéséről, Jake Gyllenhaal szenzációs benne (bár mikor nem az), úgy, ahogy Robert Downey Jr. és Mark Ruffalo is. Mindig is érdekeltek ezek a történetek. Őszintén szólva picit túl hosszúnak találtam a filmet, egy 10... Több

2016.02.18 trixxy

Szeretem a misztrikus trilleres, bűnügyi nyomozós filmeket, ha jók a szereplők, akkor meg igazi csemege. Ez az.. Mondjuk a hangulata és a sebessége néhol nyomasztó és lassú, de mindenképpen megéri az időt rászánni:)

2015.11.21 irongozu

A történet megkívánta, hogy valaki vászonra vigye. Szerintem lehetett volna ezt jobban megrendezni. Kissé vontatottra sikeredett. Egyszer azért nézhető.

2018.11.08 iq.csabi

A film, amire ha csak gondolok a hideg fut végig a hátamon. A film, ami akkora nyomást és stresszt helyez rád. Nagyon jó alkotás. Brutális történet. Számomra ebben a műfajban (sorozatgyilkosos) a filmek filmje.

2020.12.31 Érdeklődő

Szövevényes

Igaz történetet mesél el ez a film, ami igen hosszúra sikeredett. Talán, ha egy kicsit jobban tömörített alakban tárta volna a cselekményt a néző elé a rendező, nem lenne ennyire nehezen követhető ez a nem mindennapi bűnügyi történet. Azoknak ajánlom a mozgókép megtekintését, akik jó helyzetmegoldó képességgel és türelemmel rendelkeznek, hiszen az akkori nyomozóknak is komoly fejfájást okozott a bűnelkövető kézre kerítése.

2020.10.11 Róbert Molnár

Nem egy rövid alkotás, de elég részletesen feldolgozza a sorozatgyilkos sztoriját. Végig feszültséggel teli a film, és néhány ponton kőkeményen illusztrálja a pszichopata hátborzongató brutalitását (lásd tóparti jelenet...). Megéri egyszer megnézni!

2017.06.22 Olivér Rózsa

Aki szereti a bűnügyi krimit annak ez a film kötelező darab. Végig fenntartja a feszültséget (bár egy 20 percet kivághattak volna) és ráadásul igaz történet.