Videók

Egy sor látszólag összefüggéstelen eseményen keresztül - melyek a világ különböző pontjain történtek - Vinod ügynök megpróbálja felgöngyölíteni világ körüli utazása során, hogy miért gyilkolták meg a kollégáját.

(e-batta)

Rendező: Sriram Raghavan
Forgatókönyvíró: Arijit Biswas, Sriram Raghavan
Ország: India
Premier: 2012.03.22.

2016.11.17 e-batta

Indiában sincs új a nap alatt

Most volt időm, végignéztem az én példányomat. Érdekes párhuzamokat fedeztem fel benne. Ek Tha Tiger (bemutató: 2012, aug. 15.) egy RAW (indiai hírszerzés) ügynök, akinek fedőneve Tigris, egy nukleáris bomba után nyomoz, és belefut egy ISI (pakisztá... Teljes kritika

Az egyik jelenetben (amikor vallatják) Saif Ali Khan azt mondja, hogy a neve Mahendra Sandhu. Annak a színésznek a neve, aki az 1977-es Agent Vinod címszerepét alakította.Szerző: e-batta

Kareena Kapoor karaktere nem volt sikeres a nézőknél, mert sokaknak a film végéig sem volt egyértelmű, hogy terrorista vagy sem.Szerző: e-batta

A filmet betiltották Pakisztánban, mert utalások történtek az ISI részvételére a különböző terrorcsoportok tevékenységével kapcsolatban.Szerző: e-batta

Mahendra Sandhunak, aki az 1977-es Agent Vinodban játszott, felajánlottak egy cameo szerepet, de visszautasította.Szerző: e-batta