Amélie csodálatos élete

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain

2024.02.21 Schumy1

Kicsit zavaros nekem ez az ide-oda kapok bele stílus. Egyszer megnéztem, talán kap még esélyt.

2020.09.06 Bazzzsi

Ez egy elképesztően izgalmas film, de nem úgy izgalmas, mint egy akciófilm. A története sodor magával, és közben játszik a nézővel.

2017.10.25 indingo

Rengeteg művészi jelenetek és kamera mozgás van a filmben, amitől már egyedi lenne a film. Különleges a film és a francia vonások is érződnek rajta.

2017.08.30 Deku

Nekem tökre úgy jött le mintha a rendező se lett volna teljesen képben. Kissé nekem ez össze-vissza film lett, durr bele egy kicsit ebből meg egy kicsit abból és akkor jó lesz. Hát sajnos nem lett.

2018.02.01 Berto49

Valóságos varázslat ez a film! Nincs olyan összetevője, amelyik ne lenne zseniális. A történet, a szereplők, az ötletes vágások, a zene, vagyis minden. A filmeknél általában zavar a narráció, de ennél nem, mert tökéletes összhangban van a pergő képek... Több

2018.01.14 dailyfilmsan

Varázslatos és magával ragadó film. A zenéje lebilincsel nagyon megy a film hangulatához. A narrációk feldobják. Nagyon ötletes sztori. A francia Filmek egyik alap pillére és úgy általánosságban is kötelezvény.

2019.04.06 Puncs

A francia filmek egyik gyöngyszeme. Az egész olyan lélekmelengető a maga bájos, kedves karaktereivel. A képi világa pedig elvarázsol, ahogy a zenéje is. Akárhányszor megnézi az ember, mindig jókedve lesz tőle, mosolyt csal az ember arcára. Szerintem kevés film képes erre.

2015.02.18 erare

Szeretem a francia filmeket, szeretem Audrey-t és nagyon szeretem ezt a könnyed és bájos kis francia szuflét. A zenéje is nagyon kellemes, gyakran hallgatom. Borús napokon mindig napsütést varázsol.

2019.03.20 Timcsi

Nem mindennapi film, érdekes kameramozgásokkal és remek zenékkel.

2015.01.26 hackerjulcsi

Iszonyatosan jó a megjelenítés, a narrálás pedig külön tetszett! Érdekes, nem egyszer megnézendő film. Az Amélie-t alakító színésznő meg nagyszerű volt.. Kedvencem, hogy a lánynak furcsa dolgai vannak, de ez a filmben mégsem hat furcsának, csak a "való életben". 5*

2017.09.20 SzFa

Különleges film, hangulat és szereplők. Igazán elvont francia film, talán művészfilm kategóriát is megérdemelt volna. Ahhoz, hogy igazán élvezhető legyen megfelelő hangulat kell, mert különben unalmassá válhat. Egyszer szerintem mindenkinek érdemes lenne megnéznie.

2015.03.31 Brigusz724

Annyira érdekes ez a film, az amerikai filmekhez talán össze sem hasonlítható. Különleges és egyedi és nagyon bájos.

2019.03.11 lauralaura

Csodálatos film, én bármikor nézem ösztönösen olyan boldoggá tesz, mint más film soha. Örök film!

2015.11.20 irongozu

Egyenesen borzasztóan kiábrándító idegesítő filmecske. Ezt senkinek sem ajánlom.