Annabelle 2: A teremtés

Annabelle: Creation

2018.12.03 harnas1207

Jobb volt mint az első rész, de így sem tudott kibújni az átlagos horror szerepből. Ráadásul nekem, mint előzmény történet hiányzott az ,hogy valami extra újat is megtudjak a babáról.

2017.11.18 Bazzzsi

Nagyon egy síkon mozgott a történet, nem voltak kitekintések a múltra. Jó a végén volt egy kis időugrás, de összességében semmi különös vagy érdekes nincs a filmben.

2018.04.15 TomÁcs

Nekem történetben az első rész jobban bejött, pedig itt a adva volt, hogy egy jobb filmet kapjunk. A zárt környezet, a hangulat, a lányok, de valahogy nem lovagolták meg ezeket a lehetőségeket.

2018.11.29 VvV

Az előzetes alapján érdekesebb és izgalmasabb történetre számítottam. Egynek elment.

2018.01.21 MKristijan

A Démonok között világa szépen felépítkezett, míg az első részt nem éreztem olyan erőteljesnek egyedüliként, valahogy ezzel a folytatással más kontextusba helyezte magát. Nagyon tetszett, még ha fura is egy horrorra ilyet mondani, mindig van minden egyes részben valami maradandó ebben is.

2017.12.12 Greeta

Hangulatra nem lehetett panasz. Igényesen megírt történet, bár az alapsztori kicsit egyszerű és kiszámítható. A borzongás nálam elmaradt, de ezen már meg sem lepődöm.

2020.10.19 jfruzsi97

Mostani időkben talán az egyik "jobban" sikerült horrorok közé tartozik szerintem. Vannak benne ijesztőbb részek, sztori is érdekes.

2019.01.26 Timcsi

Változatlan pulzussal néztem a filmet. Így nem lehet jó horrort csinálni. A története egysíkú.

2019.02.17 Márton

Minőségugrás

Az első spin-off film ami a Démonok között című univerzumába vette a nézőjét, a 2014-es Annabelle volt és hát finomat szólva is rendesen leszerepelt sok horrorfilm kedvelőnél, méghozzá okkal! Hisz képtelen volt azt a minőségi ugrást meglépni amit a D... Teljes kritika

2017.11.20 SzFa

Számomra egy kicsit hosszúra sikerült a film. Nagyon izgalmas és végre nem a hangoktúl volt félelmetes, hanem a látványtól remek film. Nagyon tetszett, hogy az Annabelle 1. film elejével lett vége.

2022.07.13 HEROES OF THE DAY 2

Annabelle gyengébb vagy erősebb kalandja?

Amint láttam, hogy a 2014-es Annabelle-t sokan kritizálták, szinte alig akadt róla pozitív vélemény, legalábbis én ezt vettem észre. Nekem igazából semmi bajom nem volt vele, volt egy-két gyengébb pontja, de összeségénen egy eléggé alul értékelt horr... Teljes kritika

2020.11.11 Félix

Túl ijesztő...

Túl para volt nekem, legszívesebben kiszaladtam volna a teremből, de hát nem tettem, mivel érdekelt, hogy érdemes-e még maradnom vagy sem. De hát nem jól tettem, hogy maradtam. Tudni lehet rólam a következőt: én nagyon, nagyon nem bírom a horrorfilmeket. De lehet, ha tetszett volna műfajilag, jobban tetszett volna az egész film. Na mindegy. Aki szereti a rémisztgetést, meg az ilyesmit, annak tetszeni fog szerintem.

2017.08.14 czigler.nora

A színészek remekül játszanak, a két kis szőke kislány zseniálisan alakít! Félelmetes, izgalmas, sötét, rémisztő...ilyen egy jó horrorfilm! Többször megnézném :)

2018.01.25 Bob

Az első rész kicsit gyengén sikerült, de itt minden a helyén volt és az összes részlet kiderült. Végig lekötötte a figyelmet és nagyon jó volt a sztori. [SPOILER] Ráadásul a spinoffról is elkezdtek egy kicsit beszélni: The Nun (Az apáca [2018])