A Hangya

Ant-Man

2017.01.01 Scramananga

Nekem nagyon tetszett, a legjobb Marvel filmek közé sorolnám. Paul Rudd, a Jóbarátokban már bizonyított, de egy egész filmet is el tud vinni a hátán. Persze őt is remek színészek veszik körül: Corey Stoll, aki a House of Cards-ban is nagyon jó, és Mi... Több

2016.05.07 hell.l

Nagyon jól sikerült alkotás a Marveltől. A főszereplő karaktere nagyon jól ki lett dolgozva, a látvány, az akció hozta a szokásos Marvel szintet. Többször láttam már egyszerűen megunhatatlan.

2016.02.06 Nathan03

Jó film nekem tetszett is jók a poénok nem rossz a történet. De még is valahogy engem maga Hangya karaktere mint szuperhős annyira nem nyűgözött le mint mondjuk egy Vasember vagy Amerika kapitány, Thor vagy éppen Hulk. Talán majd a folytatásban.

2016.09.13 sipiarpi

Valóban az egyik legviccesebb Marvel film. Popcorn mozi a javából, könnyed, szerethető főhőssel az élen. Piros pont Hank Pymért és hogy Douglast nyerték meg a szerepnek. A hibbant cimbik is bejöttek nálam. Szóval ajánlom.

2019.04.29 iq.csabi

Paul Rudd mint hangya zseniális. Egy "hétköznapi" ember, aki hős lett. Poénos és laza. A történet is egészen jól van felépítve, bár nekem valamiért nem jött át teljesen a film. Egy egészen jó film, megállja a helyét teljesen.

2017.01.22 Olivér Rózsa

Én alapjába véve szeretem a marvel filmaket de ez valahogy nem tudott elkapni. Nem mondom hogy rossz csak kicsit másabb stílusú volt. 5/4

2019.02.07 Vágottszemű

A humora jó. De a története annál zavarosabb. Nem értem minek pont őt választotta hangyának, de attól még elfogadom. Jó lett a film. Megéri egyszer megnézni.

2016.02.24 Megamovie

A történet szerint Scott Lang a rendkívül tehetséges tolvaj sorsa egy napon jobb útra terelődik amikor segítenie kell egykori mentorának Dr.Hank Pymnek .A doktor kifejlesztett ruhát amelynek köszönhetően hangya méretűre zsugorodhat használója ,a két... Több

2016.07.12 hejnekem

Egyik legjobb, hanem a legjobb Marvel-Disney film. Vicces, ötletes, szórakoztató és izgalmas film, egy nagyon szerethető főszereplővel. Mindenképp nézd meg, ha szereted a szuperhősős filmeket.

2024.02.08 SzimikeésBéci

Nagyon tetszett a film nekünk, illetve az a húzás, hogy hangyaméretben is láthattuk a főhősünket, aki mellesleg nagyon jól lehozta a ráruházott szerepet.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. A Marvel tud igazán jó képregényfilmeket csinálni és az univerzum, amit létrehoztak egyszerűen zseniális. Vétek kihagyni.

2016.05.21 Vadgazda

Ahhoz képest mennyire nem fűztem reményeket hozzá, kifejezetten tetszett. Jól kitalált a sztroi de méginkább jól felépített. A színészeket is jól válogatták meg, és a csatajelenetek is érdekesre sikerültek. Mindenkinek ajánlott!

2016.04.28 Bogi

Hát nagyon nagy csalódás volt ez a film. Ez szerintem csak a pasiknak tetszhet, vagy annak aki a képregényt is szerette, szeretiXD Esküször megpróbáltam mindentől elvonatkoztatni, de folyton csak röhögőgörcsöt kaptam rajta moziban. Nagyon nem tudtam ... Több

2016.01.16 esfworld

Nagyon jól felvezették a karaktert, már nagyon várom, hogy lássam a nagy csapatban, majd a Polgárháborúban. A Marvel nagyon jól teszi a dolgát mind a filmek, mind a sorozatok terén.