A Hangya

Ant-Man

2018.03.22 Rendszergizda

Maga hangya szuperhős nagyon gyenge karakter, de nagyon jól fel dolgozták filmbe. Nem vártam ettől filmtől sokat, de nagyon kellemes csalódás volt. Jobb Marvel filmek közé tartozik szerintem.

2018.06.18 schvarz

Szerintem ez a film gagyi és infantilis. Talán csak látványra színvonalas de az nagyon kevés. Sablonos történet, túl sok mondanivalója nincsen. Nem érdemes időt szánni rá.

2016.02.10 Rayman102

Őszintén szólva én kicsit csalódtam benne. Látványosabb filmet vártam, bár lehet néha ez a baj. A poénok megvoltak, az akciójelenetek annyira nem jöttek be. Bár én inkább a komolyabb akciókat szeretem, és a látványt.

2019.06.17 Zsolti01

Rendben volt a film. Nekem tetszett, egyik legjobb filmje a marvelnek. Nekem egyik kedvenc karakterem lett emiatt hangya. Egész jól megcsinálták a filmet.

2017.10.21 veresszsoltika

Féltem a filmtől, hogy túlságosan elvont és misztikus lesz, de nagyon tetszett, lekötött. Chris Evans, Michael Douglas és Evangeline Lilly hozták a legjobb formájukat.

2016.06.01 tamas84

El nem tudtam volna képzelni Paul Ruddot szuperhősként, de azt kell mondjam, hogy egész jól megcsinálta. És akkor persze ott van Michael Douglas is, akit öröm volt látni egy ilyen filmben. Szórakoztató film lett, túlszárnyalta a várakozásaimat.

2016.04.28 ukla

Imádom ezt a filmet.Mikor elsőnek láttam tátva maradt a szám.A látvány nagyon kidolgozott.A poénok mindig telitalálat.A történet izgalmas habár egy kicsit hasonlít a vasemberére.De attól még egyedire sikerült.A szinészek hibátlanok mindenki talál kedvére valót.

2015.08.08 Filmzabáló

Nem ehhez vagyunk szokva, amikor a film elején feltűnik a Marvel-logó. Kaptunk egy rendkívül szellemes, alapvetően kreatív és látványos akció-vígjátékot! Viszont minden mást már több alkalommal is láthattunk: sablonos karakterek és motiváció, gyenge ... Több

2018.11.06 urbanistaa

Chris Evans és Michael Douglas legjobb közös filmje. A fantáziavilága nem ismer határokat, és sok az illúzió, mégis bele tudja élni magát a néző, mert hitelesek az érzelmek, az alakítások.

2016.02.09 Galway

Najó komolyan, szerintem ez a mélypont. Borzalmas volt. Nem unalmas, de annyira rossz hogy már fáj. Nem is tudom miért de utáltam minden percét.

2016.02.04 bviki

Jó kis film lett. Méltó a többi Marvel filmhez. Nagyon vicces. Azt hittem h ez nem fogja az emberek oda vonzani mert nem ismerik. A vége nekem kicsit fura volt, de nagyon jól belefog illeni a többi filmbe.

2016.02.23 BlaBlaBla

Nem egy megszokott szuperhősös film, de nekem tetszett. Az akciójelenetek jók voltak, nem volt hál'istennek indokolatlanul sok belőlük. A főszereplő urak játéka kimagasló volt.

2015.07.27 Bekmeli

Pozitív csalódás volt a film. Látványos. A főszereplő karaktere megy a filmbeli szerephez, jól, meggyőzően alakít. Egy élmény volt a film, ajánlom mindenkinek!

2016.02.08 RobThe10

Nagyon jó film volt, igazi Marvel film, ráadásul tele újdonságokkal. Paul Rudd-ot mindig is bírtam, de azt hittem lefele ívelt a karrierje már, erre itt ez.. Öröm volt benne látni. A film is nagyon jó! :)