A Hangya

Ant-Man

2024.04.29 Krisz

Paul Rudd egy nagyon szerethető fickó és a Hangya karaktere is az. De ez a film sajnos csak töltelék.

2021.09.29 Laca//Ho/rr/oR//

A hangyák különböző fajainak megismerése, avagy... egy újabb szuperhős bemutatása

Egy újabb Marvel produkció, újabb nagy nevekkel. Sosem gondoltam volna, hogy Michael Douglast egy szuperhősfilmben fogom látni, de ez a pillanat is eljött. Douglas mint Dr. Hank Pym egy remek karaktert hozott le Dörner György szinkronjaként, élmény volt látni a filmben Paul Rudd és Evangeline Lilly mellett. Elsőre hidegen hagyott a neve miatt, hisz mégsem egy Vasemberről vagy Amerikai Kapitányról van szó, de örültem, hogy láttam. Egy remek alkotás Peyton Reed rendezőtől és csapatától. Tartja azt a szintet, amit megszokhattunk a Marvel szuperhős filmjeitől, hisz tele van humorral, CGI megoldással, és persze a szokásos felvezetéssel. Gondolok itt arra, hogy a film háromnegyede az eredettörténetről szól, aztán jön csak a látványos akció. Még Michael Peña karakterét emelném ki, hiszen ő volt a humor forrása, és rengeteget nevettem rajta, még akkor is, ha sokszor erőltetett poénok voltak. Jó, látványos film volt remek karakterekkel és látványos megoldásokkal.

Már várom a bolha, a tetű,vagy a szú kőkemény megfilmesítését!Nevetséges.Végtelenül vontatott,unalmas,és kicsit nevetséges,CGI elemekkel teletömött orbitális marhaság. Brrrr....

2017.04.10 indingo

Teljesen rendben volt a film. Jól fel volt építve, korrekt volt a sztori, sőt talán még érdekes is. A szereposztás hagy kívánni valót maga után Paul Rudd remek volt.

2016.05.16 Yosihiro

Sziasztok! Azt hiszem ismét egy jó alkotásról beszélhetünk a feldolgozás jól sikerült. nekem tetszettek azon trükkök amikor tényleg hanygaméretű volt főhősünk. A történetet mivel olvastam képregény formában ezért vártam a filmes változatot. Én nem csalódtam remek szórakozás ajánlom mindenkinek! Üdv Yosi

2015.07.31 dulkap

Alapvetően nehéz helyzetben vannak az ehhez hasonló filmek, mikor egy szuperhős "első-részét" kell megcsinálni. Leginkább mert a film nagy része egyfajta eredettörténet és csak az utolsó harmadban szokott belendülni az akció. Itt sem volt ez másképp ... Több

2017.07.25 Deku

Szerintem kicsit másabb hatást hozott ez a Marvel-es produkció mint a többi. Kicsit kevésbé komoly és ez nagyon jó. Humorból nincs hiány az mindig akad és látványra sincs panasz a történet pedig kellőképpen kiváló.

2016.05.24 Orosz István

Elősször ahogy meghallottam hanya,mondom a marvel legrosszabb filmje lesz. Aztán rávettem magam megnéztem. Azon kaptam magam, hogy nagyon élvezem hozza a marvel színvonalát. Meglepően poénos volt, akció dús érzelmekre is fókuszál szóval mindent egybevetve, kedvenc karakterem lett.

2021.03.06 Eastern79

Kicsi hős, nagy siker

Túlzottan nem vagyok oda a Marvel filmekért, kivéve a AgGalaxis őrzőit és A Hangyát. Nagyon jó a sztori, remekül játszanak a méretek adta lehetőségekkel, látványos, remek a szereposztás, és a poénok is a helyükön vannak. Külön öröm volt Michael Douglast újra szerepelni látni. Könnyed, látványos kikapcsolódás.

2018.04.10 Szilonka

Csodálkozom, hogy nem egy újabb szuper magyar filmcímet kaptunk. Hangyaember! A film számomra felüdülést hozott. Poénos és pörgős történet. jó beszólások.

2019.06.27 Ms. Akárki

Minden Marvel filmet imádok. Egyedül ezzel a filmmel voltak az előzetesek alapján fenntartásaim, de kellemeset kellet csalódnom. Scott nagyon ütős és vicces tolvaj aki egy nagyobb történésbe, eseménybe csöppen bele véletlenül. Főleg Hope Van Dyne kar... Több

2018.08.12 Norbert93

A világmentős grandiózus képregényfilmek világa után kész felüdülés a kisfickó kalandja. Vicces, önmagát parodizáló popcorn movie.

2019.05.27 harnas1207

Nehéz megítélni úgy egy szuperhős filmet, hogy nem vagy rajongó. A karakter nagyon gyenge, mégis valahogy nem lóg ki a többi film közül.

2017.11.21 Bazzzsi

Nekem a Marwell filmek közül ez az a film amit kifejezetten élvezetesnek tartottam. A biológiai dolgokba kár belemenni, ha ezt figyelmen kívül hagyom egy lendületes kis film.