Az Álmosvölgy legendája

Sleepy Hollow

2019.01.18 Bizsu82

Nekem nagyon tetszett a film. Van egy egyedi hangulata, egyáltalán nem sablonos. Végig lekötötte a figyelmemet, izgalmas és érdekes alakítás, profik a színészek.

2016.02.12 doroffee

Ez az egyik kedvenc filmem a "Tim Burton filmek sminkelt Johnny Deppel"-féle aranykorból. Imádtam, hogy a főhős nem egy bátor hős, és fantasztikusnak találtam a képi világot. Borzongató, ijesztő, közben mégis szerhető és humoros.

2016.04.25 Loborg

Fiatalabb koromban egyszerűen rajongtam érte, nem is tudnám megmondani, hogy összesen hányszor láttam. Most (felnőtt fejjel) azt mondom, hogy egy jó film, Johnny Depp-et valamikor ekkor szerettem meg.

2017.07.28 czigler.nora

Egyik kedvenc filmem lett. Johnny Depp valami zseniálisan játszik benne, de a többi szereplő is nagyon jó. A hangulata pedig magával ragadó. Ajánlós!! :)

2015.11.01 Niki18

Régebben nagyon féltem miután megnéztem ezt a filmet. Nagyon szeretem. Van egy nyomasztó alaphangulata. Zseniális a történet és nagyon jól válogatták meg szerintem a szereplőket is.

2016.01.25 juhasz-david93

Abszurd mégis kiváló a történet, hiányzik egy jó Johnny Depp-Tim Burton páros a mozivásznakról, mert ez a székhez bilincseli a nézőt. Még több ilyet akarunk :)

2015.12.23 batukán

Az ilyen filmjei miatt szeretem Johnny Deppett. Nem elvont, nem beteg, inkább egy feszültségekkel teli történet. Igazi sötét krimi a múlt árnyaival. Nekem bejött.

2016.11.14 goat2000

Egyedi hangulatvilágú Tim Burton film. Egy különleges megközelítése a fejnélküli lovas legendájának. Nagyon jól választották ki a színészeket, a tájat és a zenei aláfestést.

2015.08.16 doffy_joka

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.

2016.05.08 anita9215

Johnny Depp szinte bármilyen szerepeben könnyen megállja a helyét nincs ez másképp itt sem. Eme film hihetetlenül könnyed és szórakoztató. Igazán tetszett benne, hogy nem akart olyan nagynak látszani és bőven azt a szintet hozta, ami elvárható tőle. Igazán kedveltem! A sorozat is nagyon oda vág.

2015.11.23 Beniko

Egy igazi borús hangulatú detektív sztori. Egy percig sem untatott. Johny Depp egyik legjobb alakítását nyújtja ebben az elképesztő hatást kifejtő filmben.

2015.10.07 Siriusalias

Tim Burton szeret mindig sötét témákhoz nyúlni, és illik is hozzá jól képviseli a stílust. Nem rossz feldolgozása a fej nélküli lovas történetének, érdemes megnézni annak aki szereti a halloween témát.

2015.08.21 Imádom Nagy Antalt

A nagy mesemondó – Tim Burton – most egy hátborzongató és jó humorú horrorral vesz le a lábadról, hagyd magad. A kissé beteg film könnyedén használja a finom humort, nagyszerűen félemlít meg, de inkább az idegölő gondolkodásra késztetés az, ami a fő ... Több

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Burton és Depp ismét egymásra talált és milyen jól tette. Ismert sztori, igényes feldolgozás, kis borzongás, kis sötét hangulat és szerencsére nem próbál ijesztgetni, csak sötéten borzongatni. Nagyszerű.