Az éhezők viadala

The Hunger Games

2015.06.23 Newyqrk

Még el is tudnék képzelni egy jó filmet ezzel a történettel amit a könyvből filmesítettek. De ez nemaz a JÓ film sajnos :(

2016.04.16 Kate Rainbow

Döbbenetes film volt. Megrázó, és baromi érdekes. Totálisan rá lehet húzni a történet alapját a mai világra és épp ez volt az ami miatt annyira elragadott. Fantasztikus volt látványban is és a színészek is baromira odatették magukat. Mindegyik részt láttam és mind nagyon tetszett. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.07.01 punktum

Érdekes történet, rejtett mondanivalóval, remek kivitelezésekkel és kosztümökkel.

2015.05.28 *bella

Ez a rész a kedvencem! Nagyon szuper lett szerintem, nagyon szeretem. Milliószor meg tudnám nézni. Nagyon jó effektek, látványos kidolgozás

2015.08.26 csongi888

Aki nem tette még meg érdemes elolvasni a könyvet . Nekem tetszett a könyv és a film is habár elég vékonyka kötetek és ezért hamar végzek velük. A folyatás Novemberben lesz a mozikban. Kicsit sötét jövőt vázol fel bár eléggé fiktív számomra, mert a ... Több

2016.02.04 bviki

Eleinte nem hozott lázba a film, aztán láttam a tv-ben és nagyon megtetszett a története. Nagyon jól kitalálta az író nő. A könyvet nem olvastam de úgy tudom , hogy az még jobb mind a film.

2015.10.29 dubzsu

Tetszett a film, nagyon megható. A sci-fi jeleneteket jól eltalálták. Megfogott a történet, jó a kivitelezés, a színészek pedig egytől egyig tehetségesek.

2015.07.23 Bekmeli

Nagyon izgalmas, látványos és szórakoztató film

2015.01.27 sullerb1022

Nagyon jó film. Izgalmas történet, jó rendezés, a főszereplő alakítása is nagyszerű!

2015.05.30 zoll-e89

Nem a legjobb. Ez elsőre ami megragadt a filmben. Ahogy elkezdődik a film vegyes érzelmekkel néztem. Eleinte szépen pörgött felfele az esemény majd szép visszaesés volt látható. Erős közepes film. Ha nagyon nincs mit nézni akkor megteszi.

2016.04.20 KrisztiEsLaci

Ha nem a digitális korszakot élnénk, azt mondanám, kár volt a celluloidért! Katasztrofálisan rossz film, egy nagyon rossz vonulatból! Nem is értem, miért kell a tizenéveseket meggyőzni arról, hogy kiválasztottak, extra képességeik vannak, és megmenti... Több

2015.08.07 Peeves112

Konkrétan ledöbbentem, amikor ezt a filmet néztem. Ugyanis mások ajánlották eme alkotást és akkor nem hittem, hogy ezt bármilyen formában beveszi a gyomrom. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.

2015.08.28 avocados

Miután olvastam a könyvet, kritikus vagyok a filmmel, szerintem nem sikerült olyan jól. A karakterek élettelenek, ahogyan szerintem a film is az, nem tetszik a hangulata. Másik negatívum, a fontos részek kihagyása.

2016.04.22 johnny87

Ahoz képest, hogy egy tiniknek szóló könyvadaptáció szerintem egész jöra sikerült.Ahogy kibontakozik a film a nagy vadászatra azt valami nagyon megcsinálták.Húzzák az ember idegeit.Amikor megy a sorsolás kimegy a Viadalra.Tisztára mintha a vágóhídon ... Több