Az éhezők viadala

The Hunger Games

2023.12.01 Lóri Ádámcsik

A saga legjobb része

Az első rész tetszett a legjobban. Benne van minden, ami egy dráma, sci-fi filmhez kell. Jó történet, jó szereplők, jó rendezés, jó akciójelenetek, jó színészi játék. Szépen ki lett dolgozva a szereplők jellemrajza, háttértörténete.

Ross kiválóan megrendezte ezt a mozit,és tényleg nagyon szép lett.Magával ragadó,kissé mesebeli,kissé valóságos,éppen milyen hangulatban vagyok! J.Lawrence csillogtatja tudását. Ajánlott.

2016.11.18 ArpiHajdu és Réci

"Kenyeret és cirkuszt a népnek"

Érdekes sztorija van az Éhezők viadalának nálam. Nővérem kért még annó, hogy szerezzem meg neki a filmet, amit meg is tettem. Kb. egy fél évig ott lapult a számítógépen a film, amelyről semmit nem tudtam, csupán azt, hogy címe alapján nem mozgat meg ... Teljes kritika

2016.02.18 indingo

Az első rész még kifejezetten élvezetes volt. Van valami különleges az olyan filmekben/könyvekben, ahol egy külön világot teremtenek. Tetszik a viadal ötlete, kivitelezése.

2015.02.10 erare

Korban kissé kinőttem már ezt a műfajt, de ezt a filmet nagyon szerettem! Valóban jó a szereposztás, tetszenek a karakterek és a jellemek. És valahol életszerű, ugyanakkor meseszerű is.

2015.05.13 rbernadett

Úgy ültem be a moziba erre a filmre, hogy azt sem tudtam mit fogok nézni. Ehhez képest annyira megkapott a történet, hogy miután kiderült ez egy trilógia első része, nem sokkal utána megszereztem a könyveket és elolvastam a másik két részt is. Nagyon... Több

2020.09.24 Crystaldeer

Nem mostanában láttam, de emlékeimben zseniális filmként él. Arra is emlékszem, hogy mindig vártam a következő részt :) Csak ajánlom, aki szereti a hasonló témájú filmeket. Jennifer Lawrence is kiváló.

2017.04.06 GedyPapa

Nagyon sokat hallottam róla, mielőtt belecsaptam a megnézésébe és nem csalódtam, mert végig fordulatos, izgalmas és magával ragadó volt a sztori. Jennifer Lawrence kiválóan hozta a szerepet.

2017.07.17 Deku

Ebben az első részben még meg volt a varázs. Nagyon tetszett minden eleme a filmnek. A többi rész kicsit már untatott és sablonosan egymásra épült. Ez viszont eredetiségével még eltud varázsolni.

2015.05.05 ZeroHero

Olvastam a könyvet és láttam a filmet. :-) A film látványos akciófilm. És ha volna is mondanivalója vérbefúl. A könyv... Ritkán mondok ilyet könyvről, de a kezembe sem venném többet. :-) A történet alapja jó lenne, de az író a jó ötleten túl semmit sem tudott a témával kezdeni.

2017.10.13 Lamboh

Emlékszem mikor még legelőszőr láttam 2012-ben. Az első olyan film volt, amit moziban néztem, és teljesen magával ragadott az egész. A legjobb filmélményem volt, és nagy kedvencemmé vált. De olyannyira, hogy DVD-n is beszereztem és egy hónap alatt ny... Több

2019.04.28 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas és klasszikus film. Jól megalapozta a történeti hátterét a Panemnek. Katniss és Peeta karaktereit egyre jobban megkedveltem a film alatt. Nem egy szokványos szerelmi történet, és éppen azért ilyen jó.

2016.04.14 Szilonka

Általános vélemény a trilógiáról, ami négy részes. Az első film alapozta meg a sikert, valami újat hozott történetben egy új világot teremtett és meg is ugrotta a megvalósítási feladatokat. A második rész még tartotta a szintet érdekes volt, de azért... Több

2020.09.17 MP170506

Érdekes, izgalmas történet, ami teljesen magával ragadja a nézőt. Szerintem ez egy kiváló film lett, kiváló képivilággal és színészekkel. Többször nézhetős alkotás!