Az éhezők viadala

The Hunger Games

2016.04.04 Annuska

Még ez az első rész tetszett nekem. Hozott valami újdonságot, amit ma már több film is próbál meglovagolni. A történet szerintem jó volt, bár voltak benne elnagyolt részek. A színvonal egy jobban ment le a részek alkalmával a végét pedig tök felesleg... Több

2019.02.18 szabomarc

Jó az alapötlet, a könyvet ugyan nem olvastam, de így filmen keresztül tetszett. Peta karakterével nem igazán tudtam azonosulni egyik részben sem, de a történet jó, és a színészi játékok is.

2016.02.08 doroffee

Jó, valószínűleg nem abból kellene kiindulnom... de én a könyvet előbb olvastam, és ahhoz képest picit csalódás volt a film annak ellenére, hogy amit kihozhattak belőle, azt szerintem megcsinálták. Talán picit jobban elmagyarázhatták volna a társadal... Több

2018.07.17 czerik

Egész jó film, ahol a szereplők az eszükkel cselezik ki a viadal vezetőit. Izgalmas. Ajánlom.

2018.03.30 NFG

Amennyire mindenki odáig van érte, azért annyira nem jó! Persze magasan kiemelkedik a történet! És nagyon jól meg lett csinálva! Igazán izgalmas és fordulatos!

2016.09.17 HannaK

Egy érdekes világot mutat be a film, magával ragad a sztori. Van benne izgalom, akció, szerelem.

2020.09.24 Timike

Ismét egy a jövőben játszódó film, bár egy kicsit más stílusú, mint a megszokottak. A történet megkapó és elgondolkodtató, akcióból sem volt hiány.

2016.04.19 szoljhozzam

Egész jó kis film lett, nem is gondoltam volna. A története nagyon tetszik, maga ezek a viadalos részek is nagyon tetszetősek és a gondolata is jól ki lett dolgozva. Az első és második rész viszi nálam a pálmát, de a többi is teljesen rendben van.

2017.08.01 czigler.nora

A sorozatnak ez a legjobb része szerintem, izgalmas, fordulatos, és tele van drámával. Félelmetes belegondolni, hogy akár a mi világunk is eljuthat ide, én kinézem néhány emberőbl, amilyen aberrált..

2015.11.21 irongozu

Ez egy nagyon jó történet. A film végig lekötött, és örültem, hogy lesz folytatás.

2017.01.23 Olivér Rózsa

Nekem bejött. Szeretem az ilyen stílusú filmeket. Látványos, akciódús, ráadásul van neki mondanivalója is. Jól megteremti azt a hangulatott amit átélnek a filmben.

2019.03.24 Vágottszemű

A könyvet nem olvastam, de nekem nagyon tetszettek azok a részek, amikor a játék zajlott. Sokkal több olyan részt is csinálhattak volna, azt hiányolom belőle.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Ez az első rész még kifejezetten tetszett. Érdekes a történet, a viadal kivitelezése képei is látványosak. A gazdagok ábrázolása és a viadallal való szórakoztatása kiábrándító.

2020.12.10 Oliver.guy_

Nagyon jó film, izgalmas, fordulatos a cselekmény, a színészek nagyon jól játszanak, és az ötlet is zseniális.