Az éhezők viadala

The Hunger Games

2018.07.07 oneminute

Nekem nem tetszik a sztori.

2015.04.30 ocso

Kiváló sztori, igencsak tehetséges színészek prezentálásában. Hatalmas csavar van a végén, és mindvégig leköti a néző figyelmét. A 2012 -es év legjobb filmje.

2015.01.28 london2012

Tökéletes könyv és tökéletes film jól megjelenítik az alkotók az író művét nagyon jó történet *****

2015.10.30 fcbnandi

Éppen a valamelyik nap néztem meg öcsémmel ismét, mert annyira tetszik a sztori és a kivitelezés a filmben, hogy mindenképpen többször nézhető. Izgalmas és látványos film.

2015.10.06 AE1205SB

Nagyon jó mondanivalóval megáldott film, az embert hihetetlenül magával tudja ragadni ez a nyomasztó hangulat. Nagyon jó a történet, a karakterek és Jennifer Lawrence alakítása!

2017.01.15 valery

Tetszett a film, mert a látványos jeleneteken túl van tartalma, és a színészi játék megfogott, kellően színvonalas és érdekes. a további részek nem érték el ennek a színvonalát sem látványban , sem tartalmát tekintve.

2015.04.25 adibandii

Először tartozkodtam tőle,hogy megnézzem.De megbántam volna ha nem nézem meg,ugyanis nagyon jó film volt.Látványilag,történetileg is.A szereplők is remek színészek,Jennifer Lawrence és Josh Hutcherson remek választás volt.

2018.03.30 NRD

A film nagyon jó, bár nekem furcsa volt, hogy ennél ketten élték túl, és éppen egy szerelmes pár. Miért engedték, hogy ketten nyerjék? De ettől eltekintve a cselekmény érdekes és egyedi.

2015.07.24 rhamus

Pontos, precíz, teljesen élvezhető dramaturgia, hibamentes, ajánlom mindenkinek. Imádtam ezt a filmet, mert teljesen elvarázsolt. Ezen kívül a színészek fantasztikusan alkotnak. Öt csillag.

2015.06.10 fancsi094

Olvastam a könyvet és láttam a filmet. :-) A film látványos akciófilm. És ha volna is mondanivalója vérbefúl. A könyv... Ritkán mondok ilyet könyvről, de a kezembe sem venném többet. :-) A történet alapja jó lenne, de az író a jó ötleten túl semmit sem tudott a témával kezdeni.

2016.06.11 Mulds

Kár hogy csak ennyit sikerül belepréselni a filmbe mert lehetett volna még benne erő, igazán jó alkotás lett volna ha nem szúrják el ennyire amennyire tették is. Nekem ez most nem tetszett.

2015.03.27 fagitta

A 2012-es év legjobban sikerült kalandfilmje. Sablonos történet, kicsit sem sablonos köntösben, erre mondom én azt, hogy így kell ezt csinálni!

2015.03.27 drsolomon

Kitűnik a hasonló filmekn közül, kellemes meglepetés volt. Mély, összetett mondanivalóval újdonságot hozott a filmpiacra, és az ilyesmi kimondottan jót tesz a kiüresedett hollywoodi piacnak. Egyszóval, nekem bejött, tudom ajánlani!

2016.07.25 feketerigous

Nem láttam moziban, de nagyon sok ismerősöm jókat meséltek róla, ezért úgy gondoltam, hogy én is megnézem. Nem igazán az én világom az ilyesfajta kategória, de ennek ellenére igazán megfogott a története. Nagyon jónak tartom ezt a filmet, egyrészt, azért is, mert szerepel benne Liam Hemsworth-t. :)